» » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 26 січня, відбулося перше в поточному році засідання виконавчого комітету під головуванням секретаря міської ради Наталії Самойлової. У зв’язку з тривалою повітряною тривогою членам виконкому довелось проводити зібрання в укритті.

На початку зустрічі Наталія Володимирівна представила присутнім нового старосту Гірського старостинського округу – Андрія Володимировича Апришка, який замінив на цій посаді Світлану Пищур.

На розгляд членів виконкому було внесено 13 проєктів рішень. Питання стосувались життєдіяльності громади, нагальних потреб громадян та були прийняті одноголосно. Основні з них:

  • виділення коштів для відшкодування транспортних витрат суб’єктам підприємницької діяльності за торговельне обслуговування віддалених сіл, де відсутні об’єкти стаціонарної торгівлі;
  • про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги»;
  • про визначення обсягів компенсації особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб;
  • про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів;
  • про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини;
  • про надання одноразової матеріальної допомоги тощо.

По завершенню розгляду питань порядку денного старост ознайомили з нововведенням, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю