» » Відкриття міської ялинки на День Святого Миколая

Відкриття міської ялинки на День Святого Миколая

 

 

З Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені казковості та чудес новорічні та різдвяні свята. Саме в цей день відбулося урочисте  відкриття міської новорічної ялинки.

Міський голова Олександр Медведьов  привітав всіх присутніх зі святом, побажав дітям рости здоровими і щасливими, в мирі та злагоді. Олександр Олександрович  зазначив, що діти це майбутнє нашої країни, а дорослі повинні дбати,  щоб це майбутнє було світлим та допомагати дитячим мріям стати реальністю. Переможцям конкурсу  на кращу новорічну іграшку «Вогні новорічної ялинки» міський голова вручив грамоти та подарунки.

Були запалені яскраві вогні на новорічній красуні і площа сповнилася  чаруючою атмосферою зимових свят.

Біля ялинки зібрались діти з батьками, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадськість міста. Із святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті ялинки виступали творчі колективи  будинку культури. Завдяки яскравій новорічній виставі, яку підготовили аматори культури присутні отримали масу гарних емоцій.

Передноворічний час – це завжди особливий період, сповнений радісного передчуття та сподівань, коли здійснюються найзаповітніші мрії. Артисти  на відмінно відтворили атмосферу казки своїми святковими піснями, запальними танцями та жартами.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply