» » VIII обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

VIII обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

18 травня на території навчально-спортивної бази Чернігівської СДЮШОР з лижного спорту відбулась VIII обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

В змаганнях взяли участь команди з усіх районів області, а також Чернігівської міської, Деснянської районної у м.Чернігові та обласної рад та  змагалися з п’яти видів спорту: волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Розпочалося традиційне спортивне свято маршем-парадом команд-учасниць на чолі з майстром спорту, заслуженим тренером України, суддею міжнародної категорії Петром Лобасом. Учасників Спартакіади привітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш.

Делегацію Сновського району очолила секретар міської ради Наталія Самойлова. Окрім депутатів міської та районної ради, до складу команди увійшли заступник міського голови Сергій Силенок та в.о.старост.

На жаль, призових місць наша команда не здобула та посіла в загальному заліку 12 місце, але депутати активно долучились до всіх представлених видів спорту та кожен з них здобув певну кількість очок для команди.

Міська рада вдячна всім, хто не залишився осторонь даного заходу. Насамперед, керівникам Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та Вищого професійного училища лісового господарства. Також  хочеться подякувати депутатам міської та районної ради за участь в змаганнях та фінансову підтримку в організації поїздки, а саме: Павлу Тютюннику, Олександру Кузьменку, Михайлу Михальченку, Володимиру Смоляку, Олені Шетюк, Павлу Мірошниченку, Василю Морозу, Віктору Форишу, Сергію Чубенку, Сергію Виблову, Олені Кожановській, Тетяні Клименко, Валентині Карась, Вячеславу Сікачу, Віталію Пискуну, Володимиру Анопрієнко, Олександру Кирилюку, Світлані Скідан, Сергію Тєлєгіну та в.о.старост: Анатолію Сірому, Леоніду Морозу та Борису Добродію.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply