» » Вітаємо з професійним святом працівників лісового господарства!

Вітаємо з професійним святом працівників лісового господарства!

Традиційно в третю неділю вересня – цьогоріч 17 вересня – своє професійне свято відзначають люди, які своєю щоденною працею піклуються про збереження та примноження лісового багатства – працівники лісового господарства.

Для Сновщини це свято особливо значиме, адже ліс є її одним з найбільших та найцінніших дарів природи. Лісу завжди потрібний мудрий і дбайливий господар. Спрямовуючи свої зусилля на зміцнення нашого лісового фонду, його відновлення та ефективне використання, працівники лісового господарства роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля. Саме тому професія лісівника користується сьогодні повагою та пошаною серед людей.

Шановні лісівники! Щиро вітаю вас із професійним святом. Висловлюю щиру подяку за наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для розвитку нашої громади та зміцнення нашої держави. Нехай на життєвому шляху вас завжди супроводжує успіх, мир та добро. Міцного вам здоров’я, миру, добробуту, невичерпної енергії та нових трудових здобутків на благо нашої громади, краю та всієї України!

З повагою

міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ