» » Візит народних депутатів до Сновська

Візит народних депутатів до Сновська

10 січня народний депутат України Анатолій Євлахов з робочим візитом відвідав Сновськ. Свою поїздку він розпочав з відвідин музичної школи, якій було виділено 185 тисяч гривень на закупівлю нових музичних інструментів. Тепер у школі з’явився новий баян, ксилофон та ударна установка, а учні із задоволенням продемонстрували гостям свої вміння гри на новісіньких музичних інструментах.

Наступним пунктом робочої поїздки, разом з народним депутатом України Василем Амельченком та його консультантом Павлом Мірошниченком і головою Сновської міськради Олександром Медведьовим стала ДЮСШ «Колос», на яку було виділено 1 мільйон 400 тис. грн. для будування поля зі штучним покриттям та 128 тисяч гривень на закупівлю нового спортивного інвентаря. Цього ж дня на базі спортивної школи проходили змагання з футболу, почесні гості мали змогу насолодитися хорошою грою юних спортсменів. Всім командам, котрі брали участь у змаганнях, вручили новенькі м’ячі. Також діти отримали подарунки від депутатів ВО «Батьківщина» обласної та міської рад.

Анатолій Євлахов пообіцяв і надалі підтримувати Сновську громаду та допомагати місцевій владі розбудовувати та відновлювати свій рідний край.

 

Leave a Reply