» » З НАГОДИ 32-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ ТА ДНЯ ВШАНУВННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

З НАГОДИ 32-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ ТА ДНЯ ВШАНУВННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  річниця виведення радянських військ з Афганістану. Афганська війна тривала майже 10 років. У ній взяли участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність. Афганська війна залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Не повернулися додому з афганського пекла і наші земляки – В.М.Михальченко, П.М.Федосенко, П.І.Коваль.

Вшанувати пам’ять побратимів традиційно 15 лютого зібралися воїни-інтернаціоналісти. Члени районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою організації Геннадієм Павленком поставили свічки у Свято-Миколаївському храмі Сновська, а отець Павло відслужив заупокійну літію та літію за здоров’я воїнів-афганців та їхніх рідних.

Міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко та в.о. голови РДА Володимир Карпенко  разом з воїнами-інтернаціоналістами, воїнами АТО/ООС та жителями Сновська прийшли до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, щоб покласти квіти і вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

З нагоди відзначення річниці виводу військ з Афагністану Олександр Медведьов поздоровив присутніх, побажав їм міцного здоров’я, захисту та впевненості в майбутньому.

За мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку перед державою та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав він вручив Почесні грамоти міської ради голові Сновського відділення УСВА Геннадію Павленку та учаснику бойових дій Івану Свириденку, Подяку міської ради оголосив  учаснику бойових дій Анатолію Янченку.

Куди б не закинула доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок, за що заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни-миротворця.

Давайте ж і ми з вами будемо пам`ятати подвиги учасників бойових дій,ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи

та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради