» » З нагоди   Міжнародного дня музики

З нагоди   Міжнародного дня музики

1 жовтня у дитячій музичній школі ім.. Н.Рахліна  відбувся концерт                                      «Музичні родзинки», присвячений Міжнародному дню музики. Щирі слова подяки педагогічному колективу Сновської  дитячої музичної школи та його вихованцям висловила  директора Ольга Свистунова.

Завітали на свято Наталія Самойлова, Ніна Кухаренко, Володимир Карпенко та Наталія Добненко. Керівники  привітали колектив навчального закладу,  його вихованців,  вручили подарунки та Почесні Грамоти.

Це було справжнє свято музики, добра та краси. Концертна програма була різноманітною. Ціла палітра звуків та мелодій від класичної до народної та сучасної музики охопила  слухачів. А ведуча програми Тамара Гребенюк,  надаючи цікаву інформацію щодо виконуваної музики, могла створити особливу поетичну атмосферу свята.

Вже стало традицією, що поряд з юними музикантами беруть участь і викладачі музичної школи , неодноразові лауреати обласних і Всеукраїнських конкурсів, які своєю щоденною працею відкривають учням глибинний багатогранний світ музики.

В теплій творчій атмосфері пройшло це свято мистецтва, воно залишило всім присутнім дуже приємні спогади.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply