» » Запрошення на  дистанційне навчання

Запрошення на  дистанційне навчання

Відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2020 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 21 грудня 2019 року № 124, з 24 березня поточного року Центр розпочинає дистанційне навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (2,4 кредитів ЄКТС).

Заняття проходитимуть протягом березня – червня за допомогою платформи Moodle. Обов’язкові умови отримання сертифіката: проходження всіх модулів (автоматично фіксує програма) та контролю знань – тестування. Про час та місце його проведення повідомлятиметься додатково. Порядок проведення дистанційного навчання додається. Звертаємо вашу увагу на те, що учасники навчання реєструватимуться двічі:

  • на сайті системи навчання Центру http://moodle.sivertraining.org.ua/
  • на Порталі управління знаннями НАДС України https://pdp.nacs.gov.ua/

Запрошуємо державних службовців місцевих державних адміністрацій, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих ради Чернігівської області, а також  бажаючих (останні – на договірних засадах).

За довідками звертатись: Шакун Олександр Олександрович, завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру: 676-052; 77-43-12;  e-mail: chcppk@gmail.com; фейсбук-сторінка (менеджер): Александр Шакун.