» » Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

20 жовтня п.р. в залі засідань районної ради відбулось засідання виконавчого комітету Сновської міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

На засідання були запрошені голова районної ради, заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації. Також в роботі засідання взяв участь депутат обласної ради Григорій Божок.

В своєму виступі Григорій Божок наголосив на вирішення проблемних питань громади. В першу чергу це співпраця з правоохоронними органами в частині підтримки громадського порядку, покращення медичного обслуговування та залучення молодих спеціалістів до роботи в закладах.

Також обласний депутат вніс пропозицію щодо створення благодійного фонду щодо надання матеріальної допомоги людям, які опинились в складних життєвих обставинах. На його думку, до фонду треба залучити кошти громади та підприємців.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 10 питань. Деякі питання, за браком інформації та у зв’язку з нестачею необхідних документів,  було вирішено перенести на розгляд наступного засідання, інші були прийняті одноголосно.

По закінченню, перед керівництвом міської ради та в.о.старост виступив Валентин Сігута, начальник поштового відділення, надав роз’яснення щодо передплати періодичних видань та стосовно опалення сільських поштових відділень.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply