» » Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

10 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова районної ради Ніна Кухаренко.

На початку засідання міський голова довів до відома присутніх рішення міської ради щодо змін у складі виконавчого комітету та представив нового члена виконавчого комітету – Коваленка Валерія Михайловича, начальника відділу господарського забезпечення міської ради.

Щодо внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сновської ОТГ на 2018-2020 роки надала роз’яснення Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій. Відповідно до Президентської програми «Сільська медицина» у 2018 році передбачено будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) в  с.Тур’я. Загальна вартість проекту будівництва складає близько 5,5 млн.грн., в т.ч. передбачено фінансування з державного бюджету на 90%, решта з міського бюджету. Тому доцільно додати до переліку пріоритетних об’єктів проект «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по  вул. Перемоги, в с.Тур’я Сновського району Чернігівської області».

До відома: Сільська амбулаторія в с.Тур’я Сновського району розрахована на 20 відвідувачів в зміну. В середньому прийом становить 27 відвідувань на зміну, відповідно – до 7 тисяч відвідувань на рік. В медичному закладі працює 7 чоловік. Тур’янська амбулаторія обслуговує понад 2200 жителів з 7 сільських населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади, а саме з сіл: Тур’я,  Тихоновичи, Єліне, Іванівка, Софіївка, Чепелів, Гута-Студенецька.

Одноголосно члени виконкому прийняли рішення «Про заборону ввезення на територію міста Сновськ та Сновського району твердих побутових відходів з інших районів України», визначили місця для тимчасового розміщення дитячих атракціонів та торгівлі під час проведення святкових заходів з нагоди Дня незалежності України та інше.

Загалом на розгляд членів виконкому було винесено 11 питань, всі рішення були прийняті майже одноголосно.

Перед присутніми виступила Олена Шарпан, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги, яка в черговий раз надала роз’яснення стосовно медичної реформи. Звернулась до в.о.старост з проханням проводити роз’яснювальну роботу серед селян щодо укладення договорів з лікарями.

Наталія Добненко, начальник відділу культури і туризму, коротко ознайомила з планом заходів, які передбачені на 23-24 серпня та запросила всіх керівників долучитися до участі у конкурсі «Свято борщу».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply