» » Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

30 травня 2017 року в залі засідань районної ради відбулось засідання виконавчого комітету Сновської міської ради.

Члени виконкому прийняли ряд рішень, більшість з яких стосувались вирішення побутових питань громадян.

Окремим питанням було надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилась в скрутному становищі. Члени виконкому вирішили надати допомогу в розмірі 500 грн. громадянам,  які безпосередньо брали участь в зоні проведення АТО  та мають статус учасника бойових дій – 54 чол. та на поховання близьким померлих, які на момент смерті не були працевлаштовані – 7 чол.; 1000 грн. на лікування онкозахворювання та післяопераційне втручання – 7 чол.;  8 чол. – на лікування в розмірі від 300 до 1000 грн. Також було вирішено відмовити 4 чол., як таким, що вже отримували одноразову матеріальну допомогу.

Перед присутніми виступив Олександр Скороход директор ДП «Щорсрайагролісгосп» щодо пожежно-небезпечного періоду  у 2017 році, заборони випалювання громадянами сухої трави та листя. Ознайомив присутніх із заходами та засобами попередження та боротьби з пожежею.

Присутня на засіданні Ганна Гукун – начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації довела до відома членів виконкому інформацію, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 р. № 310-р надійшла субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток району (капітальний ремонт закладів соціальної сфери, ремонт дорожнього покриття, будівництво мереж зовнішнього освітлення та інше), тому треба прийняти рішення щодо надання дозволу на перерахунок проектно-кошторисної документації у діючі ціни.

Голова правління ПрАТ «Комунальник» Анатолій Дуля повідомив присутнім, що вони опинилися в скрутному становищі і просив прийняти рішення стосовно підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Олександр Медведьов запропонував опрацювати дане питання та винести на розгляд сесії.

Міський голова озвучив звернення депутатів міської ради, на прохання жителів громади, щодо відновлення цілодобового режиму роботи аптеки №14 в м.Сновськ на території Центральної районної лікарні. Вирішили направити листа до КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради.

Leave a Reply