» » Завдяки згуртованій роботі всіх служб громади і району та небайдужих мешканців Сновщини вдалося спільним зусиллями подолати пожежу

Завдяки згуртованій роботі всіх служб громади і району та небайдужих мешканців Сновщини вдалося спільним зусиллями подолати пожежу

2 листопада поточного року на засіданні оперативного штабу начальник Сновського районного сектору Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області Андрій Терещенко доповів про те, що роботи з ліквідації пожеж поблизу сіл Заріччя та Займище закінчуються. На даний час в районі залишилося 64 особи рятувальників.
Сьогодні відбули на місця постійної дислокації вогнеборці з Київщини (16 чоловік), 03 листопада відбудуть всі інші рятувальники з інших районів Чернігівщини. 

Завдяки згуртованій роботі всіх служб громади і району та небайдужих мешканців Сновщини вдалося спільним зусиллями подолати пожежу, яка завдала значних збитків. Дякуємо всім за допомогу. 

Сподіваємось на свідомість громадян і закликаємо всіх надалі не допускати подібних пожежо-небезпечних ситуацій.

До відома. 1 листопада, за зібрані кошти працівниками Сновського будинку культури та бухгалтерії за ініціативи начальника відділу культури і туризму міськради Наталії Добненко, ГО «Українське покоління» для автомобілів пожено-рятувальної частини було закуплено 2 каністри “Тосолу”.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply