» » Звіт старости Алли Шевардіної про роботу в 2020 році у Староборовицькому старостинському окрузі

Звіт старости Алли Шевардіної про роботу в 2020 році у Староборовицькому старостинському окрузі

Староборовицький старостинський округ складається з двох сіл:Старі Боровичі та Гвоздиківка

Статистичні дані по селах :
Старі Боровичі

Населення-329 осіб; з них: -50 осіб проживає постійно без реєстрації.

Чоловіків-149

Жінок-180

Дітей шкільного віку 13 Дошкільного віку-13 Працездатного віку-89,з них: гірацює-60

Молодь до 35 років-28 чол Безробітних 2 чол.

Людей пенсійного віку-90 Одиноких-25

Померло-7

Народилося-2

Зареєструвалося-4

Гвоздиківка

Населення-413 осіб ;47 чоловік проживає без реєстрації Чоловіків-196

Жінок-217

Дітей шкільного віку-35 Дошкільного віку-14 Працездатного віку-170

Працює-140

Молодь до 35 років-34 чол Безробітних-9

Людей пенсійного віку-180 Одиноких-28

Померло-7

Народилося-1

Зареєструвалося-13

Житловий фонд:

С.Старі Боровичі Гвоздиківка
292 домоволодіння 380 домоволодінь
Заселені-123 Заселені-262
Старі Боровичі Гвоздиківка
292 господарства-корів-14 380 господарств-корорви-27
Свиней-34 Свині-40
Вівці-20 Вівці –
Кози -2 Кози-12
Коні-5 Коні-2

На територій села Старі Боровичі працює 2 магазини, які повністю задовольняють потреби громадян, ФАП (проте з листопада 2020 року він не працює,фельдшер у декретній відпустці. Але приміщення опалюється і продаються ліки), ТОВ «АЛІТА ЕКО» – цех з переробки деревини, існує ПСП ім. Щорса, 1 сільський клуб, бібліотечний пункт.

На території села Гвоздиківка працює 1 магазин та пилорама (ФОП Росік М.Ф).

Забезпечення комфортного життя населення є першочерговим завданням нашої роботи , задоволення їхніх потреб, піклування про людей, особливо літніх громадян, самотніх. Кожного дня люди звертаються до старости та діловода  з різними питаннями: допомога з оформлення субсидії,оформлення пенсії. Всі документи, які потрібні громадянам для пред’явлення до ПФ, що працювали в ПСП, оформлює діловод Цог.Т.Б. Здійснюємо нотаріальні дії: укладання заповітів та складання позовних заяв в нотаріальні контори та в суд, довіреності,нотаріальні довідки.

Протягом 2020 року було видано близько 900 довідок різного призначення, 130 громадянам оформлено субсидії .46 пільговиків оформлено на пільгу на тверде паливо. Це ветерани Великої Вітчизняної війни та прирівняні до цієї категорії,учасники бойових дій(афганці.учасники АТО),чорнобильці,вчителі- пенсіонери, багатодітні сім`ї.Всі документи оформлювались на місцях та відвозили самі у відповідні організації: УСЗН, ПФ.

Щороку ми  вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги, Днем визволення, ліквідаторів аварії на ЧАЕС,учасників бойових дій,стареньких громадян, яким виповнюється 80,85,90,95 років, намагаємося подарувати всім подарунки.

З метою недопущення ухиляння батьків від своїх обов’язків та запобігання насилля в сім’ях, ми постійно тримаємо на контролі молоді сім`ї з дітьми. Відвідуємо не тільки неблагонадійні родини, але і нормальні з метою надання консультації при оформлення різних видів допомог.

Наступним завданням нашої роботи є  благоустрій населених пунктів:

Розчищення вулиць від чагарників, прибирання смітників, прибирання біля нежилих осель, упорядкування узбіччя центральних вулиць (протягом року кілька разів обкошувались вулиці), проведення суботників на кладовищах.

У цьому році було огороджено кладовище у Старих Боровичах. Протягом 5 днів чоловіки виходили на роботу та загородили близько 500 м, огорожі. У Старих Боровичах відремонтовано автобусну зупинку, щороку здійснюємо косметичний ремонт пам’ятників визволителям та упорядковуємо могили загиблих воїнів.

У селі Старі Боровичі було встановлено дитячий майданчик. Восени за рахунок коштів обласного бюджету було здійснено ямковий ремонт 2,5 км дороги. Закуплено за депутатські кошти 5 ліхтарів для вуличного освітлення. Продовжується проводитись швидкісний Інтернет.

У селі Гвоздиківка розпочато відновлення роботи фельдшерського пункту. Виконано такі роботи: відремонтовано дві кімнати (реставрували та засклили вікна, прочистили грубу, пофарбували вікна та двері, відремонтували від протікання дах, приєднано електропроводку до електрощита, пофарбували вхідні двері та фасадні вікна). Планувалося завершити роботи до закінчення року, але не вдалося підключити будівлю до електромережі.

По селах 8 Травня проводили поминальний молебень за загиблими воїнами.

Під час карантинних обмежень працівниками культу проводились записи виступів сільських аматорів.

У наступному, 2021 році, маю такі плани: продовжувати роботу з благоустрою сіл:

с.Старі Боровичі: упорядкування сміттєзвалища, здійснити ремонт щитової біля водонапірної башти,(планувалось у 2000 році, але не було будматеріалів), продовження освітлення вулиць села Ст.Боровичі, ямковий ремонт дороги місцевого значення у с. Ст.Боровичі , ремонт сільського клубу та адмінбудівлі (ремонт підлоги у актовій залі, заміна 8 вікон), ліквідація аварійних дерев ,заготівля дров для опалення адмінбудівель.

у с.Гвоздиківка: упорядкування 4 стихійних сміттєзвалищ, відновлення роботи ФАПу ,продовження ремонту приміщень (фойє ФАПу, кабінету старости, приміщення для проведення  виборів), встановлення європаркану біля ФАПу та дитячого майданчика, зробити свердловину для забору води для ФАПу, продовжити щомісяця централізований вивіз сміття від домогосподарств.