» » Знати свої права та брати участь у житті суспільства: навчання для людей похилого віку в Сновській громаді

Знати свої права та брати участь у житті суспільства: навчання для людей похилого віку в Сновській громаді

24 листопада 2020 року на базі «ПРОСТОРУ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ» Територіального центру Сновської громади пройде тренінг «Знати свої права та брати участь у житті суспільства». В межах тренінгу відбудеться безкоштовне навчання людей похилого віку та представників інших соціально-вразливих груп населення щодо обізнаності своїх прав та можливостей, сучасним навичкам в суспільстві задля комфортного життя в 21 сторіччі, а також щодо механізмів активної залученості в житті громади.

Головна мета тренінгу – підвищити якість життя людей похилого віку, завдяки надання знань щодо прав та можливостей людини, а також забезпеченню доступу до сучасних технологій та участі в механізмів участі в управлінні громадою.

Учасники тренінгу матимуть змогу ознайомитися зі своїми права та обов’язками в управлінні громадою, переліком популярних електронних сервісів, основними правилами у користуванні мережею Інтернет, створення та користування електронною поштою. А також будуть ознайомлені з корисними сервісами державних органів, сервісами для дистанційного навчання та спілкування між собою.

Навчання буде проведено для представників Сновської районної організації ветеранів України (керівник Кравець Л.Р.). Захід відбувається в межах проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення Сновської ОТГ (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб,  осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо)».

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Організатором заходу є Сновська міська рада.

 

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку

та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.