Склад виконавчого комітету Сновської міської ради VІІІ скликання

  1. Медведьов Олександр Олександрович – міський голова;
  2. Самойлова Наталія Володимирівна – секретар міської ради;
  3. Мірошниченко Павло Леонідович – перший заступник міського голови;
  4. Силенок Сергій Вадимович – заступник міського голови;
  5. Кравець Руслан Вікторович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради;
  6. Батюк Ігор Володимирович – військовий комісар Сновського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  7. Васько Микола Миколайович – начальник Сновського відділення ПАТ НАСК «Оранта»;
  8. Воробей Сергій Анатолійович – інспектор з благоустрою КП «Сновська ЖЕД»;
  9. Грабовський Олександр Володимирович – начальник Сновської дільниці АТ «Облтеплкомуненерго»;
  10. Гончаренко Олександр Олександрович – співзасновник громадської організації «Лампа»;
  11. Довиденко Олексій Сергійович – начальник Сновського відділення поліції Менського відділу головного управління національної поліції в Чернігівській області;
  12. Журавльов Володимир Михайлович – начальник відділу контролю з використання та охорони земель Корюківського, Семенівського, Сновського та Новгород-Сіверського районів;
  13. Запорожець Ольга Василівна – начальник управління соціального захисту населення Сновської РДА;
  14. Коваленко Олена Іванівна – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;
  15. Кошова Ганна Іванівна – начальник КП «Сновська ЖЕД»;
  16. Кромський Сергій Володимирович – головний інженер ПрАТ «Комунальник»;
  17. Силенко Роман Михайлович – начальник 8 державної пожежно-рятувальної частини (м. Сновськ);
  18. Скороход Олександр Михайлович – директор Сновського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Сновськрайагролісгосп»;
  19. Тєлєгін Сергій Іванович – фізична особа-підприємець;
  20. Хоменко Сергій Олександрович – перший заступник начальника відділу прикордоннох служби «Гірськ»;
  21. Чибис Ніна Миколаївна – голова правління Щорської райспоживспілки (м. Сновськ);
  22. Шарпан Олена Іванівна – головний лікар КНП «Сновський ЦПМД»;
  23. Шуляк Ігор Сергійович – начальник Сновського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області;
  24. Ященко Ольга Володимирівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури містобудування, архітектури та цивільного захисту Сновської РДА;

Старости:

  1. Артюшенко Олександр Анатолійович – староста Тур’янського старостинського округу;
  2. Безручко Лариса Іванівна – староста Хотуницького старостинського округу;
  3. Бондаренко Анатолій Миколайович – староста Тихоновицького старостинського округу;
  4. Дворник Наталія Йосипівна – староста Смяцького старостинського округу;
  5. Деркач Марія Федорівна – староста Петрівського старостинського округу;
  6. Добродій Борис Олександрович – староста Великощимельського старостинського округу;
  7. Кривошей Людмила Олексіївна – староста Суничненського старостинського округу;
  8. Ларченко Андрій Михайлович – староста Займищанського старостинського округу;
  9. Мороз Марія Іванівна – староста Сновського старостинського округу;
  10. Недвига Олена Миколаївна – староста Кучинівського старостинського округу;
  11. Пищур Світлана Василівна – староста Гірського старостинського округу;
  12. Сірий Анатолій Олександрович – староста Новоборовицького старостинського округу;
  13. Ховпун Наталія Володимирівна – староста Жовідського старостинського округу;
  14. Шевардіна Алла Анатоліївна – староста Староборовицького старостинського округу;
  15. Шевченко Оксана Володимирівна – староста Низківського старостинського округу.
  16. Шмаровоз Микола Петрович – староста Староруднянського старостинського округу.
  17. Щербина Віктор Олексійович – староста Новомлинського старостинського округу.