Склад виконавчого комітету Сновської міської ради VІІ скликання

    1. Медведьов Олександр Олександрович – міський голова;
    2. Самойлова Наталія Володимирівна – секретар міської ради;
    3. Орда Іван Григорович – перший заступник міського голови;
    4. Силенок Сергій Вадимович – заступник міського голови;
    5. Кравець Руслан Вікторович – керуючий справами (секретар) виконкому міської ради;
    6. Радібеда Валерій Васильович – голова Щорської РДА;
    7. Батюк Ігор Володимирович – військовий комісар Сновського РВК;
    8. Васько Микола Миколайович – начальник Щорського районного відділення ПАТ НАСК «Оранта»;
    9. Весела Марія Михайлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Сновської гімназії
    10. Грабовський Олександр Володимирович – директор Щорської дільниці ПАТ «Облтеплкомуненерго»;
    11. Журавльов Володимир Михайлович – пенсіонер;
    12. Запорожець Ольга Василівна – начальник управління соціального захисту населення Щорської РДА;
    13. Кириченко Оксана Василівна – технік з інвентаризації нерухомого майна КП «МБТІ»;
    14. Кошова Ганна Іванівна – директор КП «Щорська ЖЕД»;
    15. Кромський Сергій Володимирович – головний інженер ПрАТ «Комунальник»;
    16. Лащенко Інна Іванівна – директор ПП «Азимут –Л»;
    17. Михалко Микола Андрійович – директор ПАТ «Чернігівобленерго», Щорський РЕМ;
    18. Салата Олег Григорович – заступник начальника, керівник патрульної поліції Сновського відділення поліції Менського відділу головного управління національної поліції в Чернігівській області;
    19. Скороход Олександр Михайлович – директор Щорського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Щорсрайагролісгосп»;
    20. Сухобок Тетяна Сергіївна – начальник організаційно-кадрової та інформаційної роботи  міської ради;
    21. Уманський Владислав Володимирович – начальник юридичного відділу міської ради;
    22. Шило Михайло Іванович – завідуючий сектором містобудування та архітектури Щорської РДА;
    23. Якименко Микола Іванович – начальник відділу господарського забезпечення міської ради;
    24. Якубовська Ірина Володимирівна – заступник головного лікаря Сновської ЦРЛ
    25. Бондар Микола Володимирович – в.о. старости;
    26. Бондаренко Анатолій Миколайович – в.о. старости;
    27. Гордієнко Людмила Миколаївна – в.о. старости;
    28. Дворник Наталія Йосипівна – в.о. старости;
    29. Деркач Марія Федорівна – в.о. старости;
    30. Добродій Борис Олександрович – в.о. старости;
    31. Згонник Олена Миколаївна – в.о. старости;
    32. Кривошей Людмила Олексіївна – в.о. старости;
    33. Ларченко Андрій Михайлович – в.о. старости;
    34. Лисенко Тетяна Василівна – в.о. старости;
    35. Мартиненко Тамара Миколаївна – в.о. старости;
    36. Мороз Леонід Михайлович – в.о. старости;
    37. Мороз Марія Іванівна – в.о. старости;
    38. Недвига Олена Миколаївна – в.о. старости;
    39. Немировська Тетяна Михайлівна – в.о. старости;
    40. Пищур Світлана Василівна – в.о. старости;
    41. Семенок Тамара Григорівна – в.о. старости;
    42. Сірий Анатолій Олександрович – в.о. старости;
    43. Супруненко Сергій Васильович – в.о. старости;
    44. Ховпун Наталія Володимирівна – в.о. старости;
    45. Циганок Роман Миколайович – в.о. старости;
    46. Швець Ірина Іванівна – в.о. старости;
    47. Шевардіна Алла Анатоліївна – в.о. старости;
    48. Шмаровоз Микола Петрович – в.о. старости.