Склад постійних комісій міської ради VІІІ скликання

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики:

Голова комісії:

Скідан Світлана Сергіївна

Заступник голови:

Компанець Олена Іванівна

Секретар комісії:

Малетич Марія Василівна

Члени комісії:

Аникієнко Леонід Петрович

Анопрієнко Володимир Михайлович

 

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Голова комісії:

Кирилюк Олександр Іванович

Заступник голови:

Кузьменко Олександр Вікторович 

Секретар комісії:

Булденко Тетяна Андріївна

Члени комісії:

Смоляк Володимир Миколайович

Матвієнко Вячеслав Іванович

 

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

 Голова комісії:

Виблов Сергій Анатолійович

Заступник голови:

Безручко Лариса Іванівна

Секретар комісії:

Омельяненко Наталія Володимирівна

Члени комісії:

Росік Михайло Федорович

Нагорна Тетяна Іванівна

 

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи:

 Голова комісії:

Пискун Віталій Анатолійович

Заступник голови:

Тютюнник Павло Олександрович

Секретар комісії:

Захарченко Андрій Олександрович

Члени комісії:

Фориш Віктор Михайлович

Булденко Михайло Федорович

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту:

 Голова комісії:

Клименко Тетяна Іванівна

Заступник голови:

Будлянський Юрій Михайлович

Секретар комісії:

Клименко Анжеліка Юріївна

Члени комісії:

Сікач Вячеслав Миколайович

Самусенко Олексій Павлович

 

 

Склад постійних комісій міської ради VІІ скликання

Депутатська комісія з питань бюджету,

соціально-економічного та культурного розвитку міста

Шидловська Марія Семенівна – голова комісії

Герасименко Василь Миколайович – заступник голови комісії

Станішевська Тетяна Леонтіївна– секретар комісії

Виблова Світлана Анатоліївна

Молчанова Людмила Григорівна

Кошова Ганна Іванівна

 

Депутатська комісія з житлово-комунальних питань

Дуля Анатолій Миколайович – голова комісії

Криницький Віктор Анатолійович – заступник голови комісії

Камко Сергій Васильович – секретар комісії

Апецько Олександр Владленович

Мороз Василь Михайлович

Гаврилець Ігор Михайлович

 

Депутатська комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Івако Ігор Миколайович голова комісії

Науменко Олександр Іванович – заступник голови комісії

Базиль Станіслав Валерійович – секретар комісії

Гончаренко Олександр Миколайович

П’ятківська Людмила Василівна

Дубина Анатолій Петрович

Добненко Наталія Михайлівна

 

Депутатська комісія з гуманітарних питань, законності,

правопорядку, депутатської етики та регламенту

Преснякова Олена Анатоліївна – голова комісії 

Богуш Руслан Миколайович – заступник голови комісії

Кухаренко Лариса Олексіївна – секретар комісії

Андрущенко Наталія Іванівна

Дутка Людмила Олексіївна

Москаленко Валентина Василівна