м.Сновськ, виникло як робітниче селище у 70-х роках ХІХ ст. поблизу х.Коржівка, заснованого смоленським селянином Коржом. У 1873 р. через нього пролягла Лібаво-Роменська залізниця і були побудовані залізнична станція та депо. Наприкінці ХІХ ст. отримано назву Сновськ (за назвою річки Снов). З 1920 р. – повітовий центр.

У 1923 р. в результаті адміністративно-територіального поділу Чернігівської губернії був створений Сновський район, до якого увійшли території 18 навколишніх сіл Великощимельської та Охрамієвської волостей. Сновськ був виділений як місто, окружний і районний центр.

У місті були створені інспектури народної освіти, охорони здоров’я, статистичне бюро, комісія допомоги дітям, а також інші служби та організації, які сприяли розвитку міста і району, налагодженню суспільного життя. Провідну роль у промисловості відігравало депо та залізнична станція, де працювала третина дорослого населення Сновська. Крім депо у місті діяли 3 лісопильні заводи, майстерні протипожежного устаткування, торгівельні та інші підприємства.

У селах району промисловість була представлена Петрівським винокурним заводом. У кожному селі Сновського району були відкриті неповні школи, а в Нових Боровичах – семирічна трудова школа.

У 1935 р. перейменовано у м.Щорс (на честь уродженця міста Миколи Олександровича Щорса).

Більш ніж за 90 років існування міста та району відбулося багато позитивних змін, пов’язаних з розвитком промисловості, благоустроєм міста, розвитком галузей соціально-культурної сфери. Місто перетворилось на ошатний населений пункт поліського краю, славний своїми досягненнями і людьми.

Постановою Верховної Ради України №22 від 6 березня 1992 року до меж  міста  Щорс включено село Носівку.

Верховна Рада України своєю постановою № 4468 від 12 травня 2016 р. прийняла рішення про перейменування міста Щорс та повернула йому історичну назву – Сновськ.

Рішенням Сновської міської ради від 27 вересня 2016 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад» було сформовано шляхом добровільного об’єднання Сновську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у м.Сновськ  до якої увійшли всі населені пункти Сновського району. 

18 грудня 2016 року пройшли перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, внаслідок чого утворилася Сновська міська об’єднана територіальна громада, до якої увійшли всі населені пункти району. Міським головою було обрано Олександра Медведьова.

11 січня 2017 року відбулася перша сесія міської ради VIIІ скликання, на якій  Олександр Медведьов приступив до виконання обов`язків Сновського міського голови.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 730-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Чернігівської області” було визначено Сновську міську територіальну громаду Сновського району з адміністративним центром – м.Сновськ.

Постановою Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів» було ліквідовано Сновський район та створено Корюківський район до якого увійшла наша громада.

25 жовтня 2020 року відубулися Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. За результатами голосування міським головою Сновської міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області було обрано Олександра Медведьова. Кількість голосів виборців, поданих на його підтримку, становила 3863 (61,95 %).