Присутність депутатів на засіданнях сесій Сновської міської ради VІІІ скликання  у 2024 році

з/п Прізвище та ініціали депутатів 30 сесія                 Всього засідань сесій «+» присутні «-» відсутні
09.02.2024
1. Медведьов О.О.

(міський голова)

+ 1 1 0
2. Авдієвська Н.В. + 1 1 0
3. Анищенко С.В. + 1 1 0
4. Батюк І.В. 1 0 1
5. Булденко М.Ф. + 1 1 0
6. Васянович Д.А. + 1 1 0
7. Головач О. М. + 1 1 0
8. Гордюк В. Г. + 1 1 0
9. Добненко Н. М. + 1 1 0
10. Дубина Л.О. + 1 1 0
11. Логвиненко Л.Г. + 1 1 0
12. Майдан А.В. + 1 1 0
13. Малетич М.В. 1 0 1
14. Матвієнко В. І. + 1 1 0
15. Мундурс І.М. + 1 1 0
16. Науменко О. І. + 1 1 0
17. Невмовенко В.І. + 1 1 0
18. Симонок С.О. + 1 1 0
19. Солодовник П.В. + 1 1 0
20. Станішевський С.В. + 1 1 0
21. Терещенко А.М. + 1 1 0
22. Терещенко Л.О. + 1 1 0
23. Тютюнник П.О. + 1 1 0
24. Цуприк В.О. 1 1 0
25. Шуляк І.С. + 1 0 1
26. Якубовська І.В. 1 0 1

Участь депутатів  Сновської міської  ради 8 скликання у засіданнях постійних комісії у 2024 році

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всього «+» присутні «-»відсутні
07.02 09.02                        
Добненко НаталіяМихайлівна + + 2 2 0
Гордюк Володимир Григорович 2 0 2
Логвиненко ЛідіяГригорівна + 2 1 1
Майдан Алла Василівна + + 2 2 0
Мундурс Ірина Миколаївна + 2 1 1
Симонок СергійОлександрович + 2 1 1
Терещенко ЛіліяОлександрівна + + 2 2 0

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,

соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього «+» присутні «-» відсутні
06.02                  
Батюк Ігор Володимирович 1 0 1
Солодовник ПавлоВасильович + 1 1 0
Станішевський Сергій Вікторович + 1 1 0
Цуприк  Володимир Олексійович 1 0 1
Якубовська Ірина Володимирівна + 1 1 0

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства,

промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всього «+» присутні «-» відсутні
07.02                
Матвієнко Вячеслав Іванович + 1 1 0
Булденко Михайло Федорович 1 0 1
Васянович Денис Анатолійович 1 0 1
Головач Олександр Миколайович + 1 1 0
Шуляк Ігор Сергійович + 1 1 0

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всього «+» присутні «-»відсутні
06.02                
Невмовенко Володимир Іванович + 1 1 0
Анищенко Сергій Валентинович + 1 1 0
Дубина Лариса Олексіївна + 1 1 0
Малетич Марія Василівна 1 0 1
Науменко Олександр Іванович + 1 1 0
Терещенко Андрій Миколайович + 1 1 0
Тютюнник Павло Олександрович 1 0 1

Присутність депутатів на засіданнях сесій Сновської міської ради VІІІ скликання  у 2023 році

з/п Прізвище та ініціали депутатів 21 сесія 22 сесія 23 сесія 24 сесія 25 сесія 26 сесія 27 сесія 28 сесія 29 сесія Всього засідань сесій «+» присутні «-» відсутні
30.01.2023 30.03.2023 19.05.2023 02.06.2023 23.06.2023 04.08.2023 15.09.2023 17.11.2023 22.12.2023
1. Медведьов О.О.(міський голова) + + + + + + + + 9 8 1
2. Авдієвська Н.В. + + + + + + + + + 9 9 0
3. Анищенко С.В. + + + + + + 9 6 3
4. Батюк І.В. + + + + + + 9 6 3
5. Булденко М.Ф. + + + 9 3 6
6. Васянович Д.А. Не набув повноважень + + + + + + 7 6 1
7. Головач О. М. + + + + 9 4 5
8. Гордюк В. Г. + + + + + 9 5 4
9. Добненко Н. М. + + + + + + + + + 9 9 0
10. Дубина Л.О. Не набула повноважень + + 2 2 0
11. Логвиненко Л.Г. + + + + + 9 5 4
12. Майдан А.В. Не набула повноважень + + + + + + 7 6 1
13. Малетич М.В. + + + + + + + + 9 8 1
14. Матвієнко В. І. + + + + + + + + + 9 9 0
15. Мундурс І.М. + + + + + 8 5 3
16. Науменко О. І. + + + + + + 9 6 3
17. Невмовенко В.І. + + + + + + 9 6 3
18. Симонок С.О. + + + + + + + + + 9 9 0
19. Солодовник П.В. + + + + + 9 5 4
20. Станішевський С.В. Не набув повноважень + + + + + 5 5 0
21. Терещенко А.М. + + + + + 9 5 4
22. Терещенко Л.О. + + + + + + + + 9 8 1
23. Тютюнник П.О. + + + + + + + + + 9 9 0
24. Цуприк В.О. + + + + + + + + 9 8 1
25. Шуляк І.С. Не набув повноважень + + + + 6 4 2
26. Якубовська І.В. + + + + + + + + 9 8 1
27. Виблов С.А. Припинено повноваження 30.01.2023 1 0 1
28. Гукун Г.М. + Припинено повноваження 30.03.2023 2 1 1
29. Єфименко Н. Ю. + + Припинено повноваження 02.06.2023 4 2 2
30. Данилова Л. О. + + Припинено повноваження 19.05.2023 3 2 1
31. Остроухов В.В. Припинено повноваження 30.01.2023 1 0 1
32. Полюшко А.О. + Припинено повноваження 30.03.2023 2 1 1
33. Сергійко В.А. Припинено повноваження 23.09.2023 7 0 7
Мобілізований до лав ЗСУ

Участь депутатів  Сновської міської  ради 8 скликання у засіданнях постійних комісії у 2023 році

Робота депутатів у постійних комісіях у 2023 році

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всього «+» присутні «-» відсутні
27.01 29.03 18.05 01.06 22.06 03.08 17.08 14.09 29.09 20.10 15.11 05.12 15.12 21.12
Добненко НаталіяМихайлівна + + + + + + + + + + + + + + 14 14 0
Гордюк Володимир Григорович + + + 14 3 11
ЛогвиненкоЛідіяГригорівна + + + + + + + + 14 8 6
Майдан Алла Василівна Не набула повноважень + + + + + + + + + + 11 10 1
Мундурс Ірина Миколаївна Не набула повно-важень + + + + + + + + 12 8 4
Симонок СергійОлександрович + + + + + + 14 6 8
Терещенко ЛіліяОлександрівна + + + + + + + + + + + + 14 12 2
Гукун Г.М. + + Припинено повноваження депутата 30.03.2023 2 2 0

 Постійна комісія з питань законності, освіти, культур, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього «+» присутні «-» відсутні
27.01 28.03 17.05 01.06 21.06 02.08 03.08 14.09 15.11 21.12
Батюк Ігор Володимирович + + + + + + + + 10 8 2
Солодовник ПавлоВасильович + + + + + + + 10 7 3
Станішевський Сергій Вікторович Не набув повноважень + + + + + 5 5 0
Цуприк  Володимир Олексійович + + + + + + + + 10 8 2
Якубовська Ірина Володимирівна + + + + + + + + 10 8 2
Васянович Денис Анатолійович Не набув повноважень + + Переведений до комунальної комісії 23.06.2023 2 2 0
Остроухов Віталій Володимирович Припинено повноваження депутата 30.01.2023 1 0 1
Полюшко АннаОлексіївна + Припинено повноваження депутата 30.03.2023 2 1 1

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всього «+» присутні «-» відсутні
27.01 28.03 17.05 01.06 21.06 02.08 13.09 14.11 20.12
Матвієнко Вячеслав Іванович Переведений з бюджетної комісії + + + + + + + 7 7 0
Булденко Михайло Федорович + + + + + + 9 6 3
Васянович Денис Анатолійович Не набув повноважень Переведений з комунальної комісії + + + + 4 4 0
Головач Олександр Миколайович + + + + + 9 5 4
Шуляк Ігор Сергійович Не набув повноважень + + + + 5 4 1
Виблов Сергій Анатолійович Припинено повноваження депутата 30.01.2023 1 0 1
Данилова Любов Олександрівна + + + Припинено повноваження депутата 19.05.2023 3 3 0
Єфименко Наталія Юріївна + + + + Припинено повноваження депутата 02.06.2023 4 4 0
Сергійко Вадим Анатолійович Переведений до земельної комісії 30.03.2023 2 0 2

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всього «+» присутні «-» відсутні
26.01 28.03 17.05 01.06 22.06 02.08 13.09 14.11 20.12
Невмовенко Володимир Іванович + + + + + + + + + 9 9 0
Анищенко Сергій Валентинович + + + + + + + 9 7 2
Дубина Лариса Олексіївна Не набула повноважень + 1 1 0
Малетич Марія Василівна + + + + + 9 5 4
Науменко Олександр Іванович + + + + + + + 9 7 2
Терещенко Андрій Миколайович + + + + + + + 9 7 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 9 9 0
Сергійко Вадим Анатолійович Переведений з комунальної комісії Припинено повноваження депутата 23.09.2023 5 0 5
Мобілізований до лав ЗСУ

Участь депутатів  Сновської міської ради 8 скликання у пленарних засіданнях сесій в 2022 році

з/п Прізвище та ініціали депутатів

14 сесія

15 сесія 16 сесія 17 сесія 18 сесія 19 сесія

20 сесія

Всього засідань сесій

«+» присутні

«-» відсутні

25.01.22 29.04.22 19.05.22 28.06.22 31.08.22 11.11.22 22.12.22
1. Медведьов  О.О.

+

+ + + + + + 7 7

0

2. Анищенко С.В.

+

+ + + + 7

5

2

3. Батюк І.В.

+

+ + + 4 4

0

4. Булденко М.Ф.

+

+ + 6 3

3

5. Виблов С.А.

+

+ + + 7 4

3

6. Головач О. М.

+ + + + + + 7 6

1

7. Гордюк В. Г.

+

+ + + + + 7 6

1

8. Гукун Г.М.

+

+ + + + + + 7 7 0
9. Данилова Л. О.

+

+ + + + + 7 6

1

10. Добненко Н. М.

+

+ + + + + + 7 7

0

11. Єфименко Н. Ю.

+ + + + + + 7 6

1

12. Карпенко В. М.

+

+ + 3 3

0

13. Логвиненко Л.Г.

+

+ + + 7 4

3

14. Малетич М.В.

+

+ + + + + + 7 7

0

15. Матвієнко В. І.

+

+ + + + 7 5 2
16. Науменко О. І.

+ + + + + 7 5

2

17. Невмовенко В.І.

+

+ + + + + + 7 7

0

18. Остроухов В.В.

7 0

7

19. Полюшко А.О.

+

+ + + 7 4

3

20. Самойлова Н.В.

+

+ + + + + + 7 7

0

21. Сергійко В.А.

+

+ + 7 3

4

22. Симонок С.О.

+ + + + + 7 5

2

23. Солодовник П.В.

+

+ + + + + + 7 7

0

24. Терещенко А.М.

+

+ + + + + 7 6

1

25. Терещенко Л.О.

+ + + + + + 7 6

1

26. Тютюнник П.О.

+

+ + + + + + 7 7

0

27. Цуприк О.В.

+

+ + + + 7 5

2

28. Якубовська І.В.

+

+ + + + + 7 6

1

Участь депутатів  Сновської міської  ради 8 скликання у засіданнях постійних комісії у 2022 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 Всього «+» присутні «-» відсутні
21.01 23.02 17.05 24.06 22.08 09.11 20.12
Невмовенко Володимир Іванович + + + + + + 7 6 1
Анищенко Сергій Валентинович + + + + + 7 5 2
МалетичМарія Василівна + + + + + + + 7 7 0
Науменко Олександр Іванович + + + + + + 7 6 1
Терещенко АндрійМиколайович + + + + + + 7 6 1
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + 7 7 0

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» присутні «-» відсутні
24.01 23.02 28.04 17.05 24.06 26.08 08.11 21.12
Виблов Сергій    Анатолійович + + + + + + + 8 7 1
Булденко Михайло Федорович + + + + 5 4 1
Головач Олександр Миколайович + + + + + + + + 8 8 0
Данилова Любов Олександрівна + + + + + + + 8 7 1
Єфименко Наталія Юріївна + + + + + + 8 6 2
Сергійко Вадим Анатолійович + + + 8 3 5

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» присутні «-» відсутні
24.01 16.02 28.04 18.05 27.06 18.08 29.08 28.10 09.11 17.11 05.12 19.12
Гукун Ганна Мар’янівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Гордюк Володимир Григорович + + + + + + 12 6 6
Добненко Наталія Михайлівна + + + + + + + + + + + + 12 12 0
Логвиненко  Лідія Григорівна + + + + + + + 12 7 5
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + 12 10 2
Симонок Сергій Олександрович + + + 12 3 9
Терещенко Лілія Олександрівна + + + + + + + + + + + 12 11 1

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всього «+» присутні «-» відсутні
24.01 23.02 28.04 17.05 24.06 28.06 30.08 07.11 20.12
Батюк Ігор Володимирович + + + 4 3 1
Карпенко Володимир Миколайович + + + + 4 4 0
Остроухов Віталій Володимирович + 9 1 8
Полюшко Анна Олексіївна + + + + + + + + 9 8 1
Солодовник Павло Васильович + + + + + + + + 9 8 1
Цуприк  Володимир Олексійович + + + + + + + + + 9 9 0
Якубовська Ірина Володимирівна + + + + + + + + + 9 9 0

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2021 році

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 3сесія 4сесія 5сесія 6сесія 7 сесія 8 сесія 9 сесія 10 сесія 11 сесія 12сесія 13(І) сесія 13(ІІ) сесія Всього сесій «+» присутні «–»відсутні
28.01.21 25.02.21 26.03.21 23.04.21 27.05.21 06.07.21 12.08.21 21.09.21 28.10.21 26.11.21 23.12.21 29.12.21
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + 12 10 2
2. Анищенко С.В. + + + + + + + + + + + 12 11 1
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + 12 6 6
4. Бебех Г. І. + + + + ­­­­­­­­­­­­­­­­­­———————————– 5 4 1
5. Виблов С.А. + + + + + + 12 6 6
6. Головач О. М. + + + + + + + + + + 12 10 2
7. Гордюк В. Г. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
8. Гукун Г.М. + + + + + + + + + + 12 10 2
9. Данилова Л. О. + + + + + + + + 12 8 4
10. Добненко Н. М. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
11. Єфименко Н. Ю. + + + + + + + + + + + 12 11 1
12. Карпенко В. М + + + + + + + + + 12 9 3
13. Логвиненко Л.Г. + + + + + + + + 12 8 4
14. Малетич М.В. + + + + + + + 12 7 5
15. Матвієнко В. І. + + + + + + + + + + 12 10 2
16. Науменко О. І. + + + + + + + 12 7 5
17. Невмовенко В.І. + + + + + + + + + + 12 10 2
18. Остроухов В.В. + + + + 12 4 8
19. Полюшко А.О. + + + + + + + + + + 12 10 2
20. Самойлова Н.В.. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
21. Сергійко В.А. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
22. Симонок С.О. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
23. Солодовник П.В. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
24. Терещенко А.М. + + + + + 12 5 4
25. Терещенко Л.О. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
26. Тютюнник П.О. + + + + + + + + + + 12 10 2
27. Цуприк О.В. ————————— + + + + + + 7 6 1
28. Якубовська І.В. + + + + + + + + + + 12 10 2

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у засіданнях постійних комісії у 2021 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
26.01 22.02 24.03 21.04 24.05 01.07 10.08 20.09 25.10 23.11 21.12 19.12
Невмовенко Володимир Іванович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Анищенко Сергій Валентинович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Малетич Марія Василівна + + + + + + + + + + 12 10 2
Науменко Олександр Іванович + + + + + + + + + 12 9 3
Терещенко АндрійМиколайович + + + + + + + + + 12 9 3

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

       П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього «+» при сутні «-» від сутні
27.01 23.02 22.03 25.05 01.07 10.08 17.09 26.10 24.11 21.12
Виблов Сергій Анатолійович + + + + + + + 10 7 3
Головач Олександр Миколайович + + + + + + + + 10 8 2
Єфименко Наталія Юріївна + + + + + + + + + + 10 10 0
Анопрієнко Володимир Михайлович + + + + + + + 10 7 3
Данилова Любов Олександрівна + + + + + + + 10 7 3
Сергійко Вадим Анатолійович + + + + + + + + + + 10 10 0

 

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Всього «+» при сутні «-» від сутні
26.01 04.02 23.02 11.03 24.03 21.04 14.05 20.05 25.05 24.06 01.07 19.07 11.08 26.08 20.09 27.10 11.11 24.11 16.12 22.12 29.12
Гукун Ганна Мар’янівна + + + + + + + + + + + + + + + 21 15 6
Добненко Наталія Михайлівна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 19 2
Терещенко Лілія Олександрівна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 19 2
Гордюк Володимир Григорович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 19 2
Логвиненко Лідія Григорівна + + + + + + + + 21 8 13
Матвієнко Вячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + 21 15 6
Симонок Сергій Олександрович + + + + + + + + + + + + + + + 21 15 6

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» при сутні «-» від сутні
27.01 27.02 23.03 20.04. 14.05. 25.05. 01.07 10.08 17.08 26.10 23.11 21.12
Карпенко Володимир Миколайович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Солодовник Павло Васильович + + + + + + + + + + 12 10 2
Бебех Галина Іванівна + + ————————————————— 7 2 4
Остроухов Віталій Володимирович + + + + 12 4 8
Полюшко Анна Олексіївна + + + + + + + + + + + + 12 12 0
Цуприк  Володимир Олексійович ————————————————– + 5 1 4
Якубовська Ірина Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2020 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 1(І)сесія 1(ІІ)сесія 2(І)сесія  2(ІІ)сесія Всього сесій «+» присутні «–»відсутні
27.11.2020 10.12.2020 24.12.2020 29.12.2020
1. Медведьов О.О. + + + + 4 4 0
2. Анищенко С.В. + + 4 2 2
3. Анопрієнко В.М. + + + 4 3 1
4. Бебех Г. І. + + + + 4 4 0
5. Виблов С.А. + + 4 2 2
6. Головач О. М. + + + + 4 4 0
7. Гордюк В. Г. + + + + 4 4 0
8. Гукун Г.М. + + + + 4 4 0
9. Данилова Л. О. + + + + 4 4 0
10. Добненко Н. М. + + + + 4 4 0
11. Єфименко Н. Ю. + + + + 4 4 0
12. Карпенко В. М + + + 4 3 1
13. Логвиненко Л.Г. + + + 4 3 1
14. Малетич М.В. + + + + 4 4 0
15. Матвієнко В. І. + 4 1 3
16. Науменко О. І. + + + 4 3 1
17. Невмовенко В.І. + + + 4 3 1
18. Остроухов В.В. + + 4 2 2
19. Полюшко А.О. + + + + 4 4 0
20. Самойлова Н.В.. + + + + 4 4 0
21. Сергійко В.А. + + 4 2 0
22. Симонок С.О. + + + + 4 4 0
23. Солодовник П.В. + + + + 4 4 0
24. Терещенко А.М. + + + + 4 4 0
25. Терещенко Л.О. + + + + 4 4 0
26. Тютюнник П.О. + + + + 4 4 0
27. Якубовська І.В. + + 4 2 2

Участь депутатів міської ради 8 скликання у роботі засідань постійних комісій в 2020 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
08.12 21.12
Невмовенко Володимир Іванович + + 2 2 0
Тютюнник Павло Олександрович + + 2 2 0
Малетич Марія Василівна + + 2 2 0
Анищенко Сергій Валентинович + 2 1 1
Науменко Олександр Іванович + + 2 2 0
Терещенко АндрійМиколайович + + 2 2 0

 

 

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
27.11 08.12 22.12 29.12
Виблов Сергій Анатолійович + + + 4 3 1
Головач Олександр Миколайович + + + + 4 4 0
Єфименко Наталія Юріївна + + + + 4 4 0
Анопрієнко Володимир Михайлович + + 4 2 2
Данилова Любов Олександрівна + + + + 4 4 0
Сергійко Вадим Анатолійович + 4 1

 

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
27.11 09.12 22.12 29.12
1.     Гукун Ганна Мар’янівна + + + + 4 4 0
2.     Добненко Наталія Михайлівна + + + + 4 4 0
3.     Терещенко Лілія Олександрівна + + + + 4 4 0
4.     Гордюк Володимир Григорович + + + + 4 4 0
5.     Логвиненко Лідія Григорівна + 4 1
6.     Матвієнко Вячеслав Іванович + 4 1 3
7.     Симонок Сергій Олександрович + + + 4 3 1

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б 1 2 Всього «+» при сутні «-» від сутні
22.12 29.12
Карпенко Володимир Миколайович + + 2 2 0
Солодовник Павло Васильович + + 2 2 0
Полюшко Анна Олексіївна + + 2 2 0
Бебех Галина Іванівна + 2 1
Остроухов Віталій Володимирович + 2 1 1
Якубовська Ірина Володимирівна 2 0 2

Участь депутатів  Сновської міської 7 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2020 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 44 сесія 45 сесія 46 сесія  47 сесія  48  сесія 49  сесія   50сесія  51сесія 52 сесія Всього сесій «+» присутні « – »відсутні
30.01.2020 18.02.2020 27.03.2020 15.05.2020 23.06.2020 28.07.2020 28.08.2020 29.09.2020 20.10.2020
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + 9 9 0
2. Аникієнко Л.П. + + + + 9 4 5
3. Анопрієнко В.М. + + + + + 9 5 4
4. Безручко Л.І. + + + + + + 9 6 3
5. Булденко М.Ф. + + + + + + 9 6 3
6. Булденко Т.А. + + + + + + + + + 9 9 0
7. Виблов С.А. + + + + + 9 5 4
8. Захарченко А.О. + + + + + 9 5 4
9. Кирилюк О.І. 9 0 9
10. Клименко Т.І. + + + + + + 9 6 3
11. Компанець О.І. + + + + + + 9 6 3
12. Кошова Г.І. + + + + + + + + 9 8 1
13. Кузьменко О.В. 9 0 9
14. Малетич М.В. + + + + + + + + + 9 9 0
15. Матвієнко В.І. + + + + + + + 9 7 2
16. Нагорна Т.І. + + + + + + + + 9 8 1
17. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + 9 8 1
18. Пискун В.А. + + + 9 3 6
19. Рибальченко Л.І. + + + + + + + + 9 8 1
20. Росік М.Ф. + + + + + + + 9 7 2
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + 9 9 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + 9 6 3
23. Сікач В. М. + + + + 9 4 5
24. Скідан С.С. + + + + + 9 5 4
25. Смоляк В.М. + + + + + + + 9 7 2
26. Тютюнник  П.О. + + + + + + + + 9 8 1
27. Фориш В.М. + + + 9 3 6


Участь депутатів міської ради 7 скликання у роботі засідань постійних комісій в 2020 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 18.02 25.03 14.05 19.06 24.07 26.08 28.09 19.10
ВибловСергій Анатолійович + + + + + + + + 9 8 1
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + 9 6 3
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + 9 9 0
Росік Михайло Федорович + + + + + + 9 6 3
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + 9 6 3

  

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
28.01 18.02 25.03 15.05 19.06 23.07 27.08
СкіданСвітлана Сергіївна + + + + + + 7 6 1
КомпанецьОлена Іванівна + + + 7 3 4
МалевичМарія Василівна + + + + + + + 7 7 0
АникієнкоЛеонід Петрович + + + 7 3 4
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + + 7 6 1

 

   Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 17.02 13.03 24.03 09.04 10.04 15.04 27.04 13.05 01.06 18.06 02.07 27.07 03.08 26.08 07.09 10.09 28.09 08.10
Кирилюк Олександр Іванович + + + + 19 4 15
Кузьменко Олександр Вікторович + + + + 19 4 15
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0

  

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 17.02 26.03 13.05 19.06 27.07 26.08 25.09 19.10
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + 9 6 3
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 9 9 0
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + 9 8 1
ФоришВіктор Михайлович + + + + 9 4 5
Булденко Михайло Федорович + + + + 9 4 5

 

 Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» при сутні «-» від сутні
28.01 18.02 25.03 13.05 18.06 23.07 26.08 28.09
Клименко Тетяна Іванівна + + + + 8 4 4
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + 8 6 2
Рибальченко Леонід Іванович + + + + + + + + 8 8 0
СікачВ’ячеслав Микол. + + + + + + 8 6 2
СамусенкоОлексій Павлович + + 8 2 6


Засідання сесій Сновської міської ради в 2019 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів сесії Всього сесій «+» присутні «-»відсутні
31 32 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
29.01.19 28.02.19 26.04.19 30.05.19 27.06.19 23.07.19 29.08.19 30.09.19 29.10.19 27.11.19 20.12.19 27.12.19
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
2. Аникієнко Л.П. + + +    +    +    –    +    –    +    + 11 7 4
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + 11 9 2
4. Безручко Л.І. + + + + + + + + + + + 11 10 1
5. Булденко М.Ф. + + + + + 11 5 6
6. Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + 11 10 1
7. Виблов С.А. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
8. Захарченко А.О. + + + + + + + 11 6 5
9. Кирилюк О.І. + + + 11 3 8
10. Клименко Т.І. + + + + + + + + + 11 8 3
11. Компанець О.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
12. Кошова Г.І. + + + + + + + + + + + 11 10 1
13. Кузьменко О.В. 11 0 11
14. Малетич М.В. + + + + + + + + + 11 8 3
15. Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
16. Нагорна Т.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
17. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + 11 10 1
18. Пискун В.А. + + + 11 3 8
19. Рибальченко Л.І. × × × × × × + + + + + + 11 5 0
20. Росік М.Ф. + + + + + + + + + 11 8 3
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + 11 10 1
23. Сікач В. М. + + + + + + + + + + + 11 11 1
24. Скідан С.С. + + + 11 3 8
25. Смоляк В.М. + + + + + + + + + 11 8 3
26. Тютюнник  П.О. + + + + + + + + + + 11 9 2
27. Фориш В.М. + + + +     +     +     –     + 11 6     5
28. Чумак А.Ю. + × × × × × ×

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2019 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 25.02 23.03 25.04 28.05 26.06 19.07 27.08 27.09 25.10 25.11 18.12
Виблов  Сергій Анатолійович + + + + + 12 5 7
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + + + + 12 9 3
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Росік Михайло Федорович + + + + + + + + + 12 9 3
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + 12 11 2


Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
24.01 26.02 22.03 23.04 29.05 19.07 29.08 26.09 25.11 17.12 27.12
Скідан Світлана Сергіївна + + + +    11 4 7
Компанець Олена Іванівна + + + + + + + 11 7 4
Малевич Марія Василівна + + + + + + + + + + 11 10 1
Аникієнко Леонід Петрович + + + + + + + + 11 8 3
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + 11 5 6

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Вс ьо го «+» при сут ні «-» від сут ні
23. 01 18. 02 25. 02 25. 03 15. 04 25. 04 23. 05 27. 05 26. 06 04. 07 19. 07 27. 08 17. 08 26. 09 25. 10 05. 11 25. 11 29. 11 10. 12 16. 12 17. 12 20. 12 21. 12 26. 12 27. 12
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 18 7
Кузьменко Олександр Вікторович + + 25 2 23
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 23 2
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 18 7
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 22 3


Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+»  при сутні «-» від сутні
25.01 25.02 25.03 23.04 27.05 25.06 18.07 28.08 26.09 25.10 26.11 18.12
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + + + + + 12 10 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + 12 6 6
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + 12 11 1
ФоришВіктор Михайлович + + + + + + 12 6 6
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + + 12 10 2


Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» при сутні «-» від сутні
26.02 23.04 28.05 22.07 29.08 25.10 25.11 18.12
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + 8 6 2
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + + + 8 7 0
Клименко/Чумак  Анжеліка Юріївна × × × × 8 0 0
Рибальченко Леонід Іванович × × × × × + + 8 2 1
Сікач В’ячеслав Микол. + + + + + + 8 6 2
Самусенко Олексій Павлович + + + + + + 8 6 2


Засідання сесій Сновської міської ради за 2018 рік

 п/п Прізвище та ініціали депутатів сесії Всього сесій «+»  присутні « – » відсутні
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
23.01.18 21.02.18 23.03.18 23.04.18 24.05.18 19.06.18 26.07.18 01.08.18 17.08.18 27.09.18 23.10.18 26.10.18 29.11.18
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
2. Аникієнко Л.П. + + + + + + + + + + + + 13 12 1
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + 13 9 4
4. Безручко Л.І. + + + + + + + + + 13 9 4
5. Будлянський Ю.М.    
6. Булденко М.Ф. + + + + + + + 13 7 6
7. Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
8. Виблов С.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
9. Захарченко А.О. + + + + + + + + + 13 9 4
10. Кирилюк О.І. + + + + + 13 5 8
11. Клименко Т.І. + + + + + + + 13 7 6
12. Компанець О.І. + + + + + + + + + + + + 13 12 1
13. Кошова Г.І. + + + + + + + + + + + 13 11 1
14. Кузьменко О.В. 13 0 13
15. Малетич М.В. + + + + + + + + 13 8 5
16. Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + 13 10 3
17. Нагорна Т.І. + + + + + + + + 13 8 5
18. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
19. Пискун В.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
20. Росік М.Ф. + + + + + + + + + + 13 10 3
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + 13 11 2
23. Сікач В. М. + + + + 13 4 9
24. Скідан С.С. + + + + + + + + + 13 9 4
25. Смоляк В.М. + + + + + + + + + + + 13 11 2
26. Тютюнник  П.О. + + + 13 3 10
27. Фориш В.М. + + + + + + + + 13 8 5
28. Чумак А.Ю. + + + + + + 13 6 7

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2018 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
18.01 15.02 21.03 20.04 22.05 18.06 18.06 25.07 15.08 24.09 24.10 28.11
ВибловСергій Анатолійович + + + + + + + + 12 8 4
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + + 12 7 5
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Росік Михайло Федорович + + + + + 12 5 7
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + + + 12 12 0

  

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
17.01 19.02 21.03 20.04 22.05 18.06 25.07 01.08 15.08 16.08 24.09 23.10 23.10 28.11
СкіданСвітлана Сергіївна + + + + + + + + + 14 9 5
КомпанецьОлена Іванівна + + + + + + + + + + 14 10 4
МалевичМарія Василівна + + + + + + + + + + + + + + 14 14 0
АникієнкоЛеонід Петрович + + + + + + + + + + 14 10 4
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + 14 4 10

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
19.01 19.02 21.03 20.04 22.05 18.06 18.06 25.07 10.08 15.08 03.09 26.09 10.10 24.10 08.11 28.11
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + 16 8 8
Кузьменко Олександр Вікторович 16 0 16
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + 16 16 0
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + 16 16 0
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + 16 12 4

 Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
18.01 19.02 21.03 19.04 21.05 14.06 24.07 01.08 14.08 24.09 23.10 27.11
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + + + 12 7 3
Тютюнник Павло Олександрович + + + 12 3 7
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + + 12 9 1
ФоришВіктор Михайлович + + + _ + + + + + + 12 7 3
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + 12 7 3

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» при сутні «-» від сутні
17.01 15.02 21.03 20.04 22.05 18.06 25.07 14.08 25.09 23.10 23.10 27.11
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + + + + 12 9 3
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + + + + + 12 10 0
БудлянськийЮрій Михайлович
Клименко/ЧумакАнжеліка Юріївна + + + + 12 4 8
СікачВ’ячеслав Микол. + + + + + + + + + 12 9 3
СамусенкоОлексій Павлович + + + + + + + + + + + 12 11 1

 

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2017 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
16.01 09.02 23.02 17.03 20.04 22.05 12.07 26.09 19.10 21.11
ВибловСергій Анатолійович + + + + + + + + + 10 9 1
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + 10 6 4
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + 10 9 1
Росік Михайло Федорович + + + 10 3 7
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + 10 9 1

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
16.01 25.01 8.02 24.02 17.03 21.04 22.05 6.06. 10.07 29.08 26.09 9.10 19.10 24.10
СкіданСвітлана Сергіївна + + + + + + + + + + + + + 14 13 1
КомпанецьОлена Іванівна + + + + + + + + + + + + 14 12 2
МалевичМарія Василівна + + + + + + + + + + + 14 11 3
АникієнкоЛеонід Петрович + + + + + + + + + 14 9 5
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + + + + + + 14 10 4

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
12.01 16.01 25.01 8.02 24.02 17.03 20.04 23.05 6.06 11.07 30.08 26.09 12.10 20.10 22.11 14.12
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + + + + + 16 12 4
Кузьменко Олександр Вікторович + + + 16 3 13
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
16.01 26.01 9.02 23.02 16.03 21.04 23.05 6.06 6.06 10.07 29.08 25.09 20.10 21.11
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + + + + + + + 14 12 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 14 9 5
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + + + 14 12 2
ФоришВіктор Михайлович + + + + + + + + + 14 9 5
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + + + 14 11 3

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього «+» при сутні «-» від сутні
16.01 8.02 23.02 17.03 24.03 20.04 19.05 06.06 7.07 30.08 20.10
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + + 11 11 0
БудлянськийЮрій Михайлович + + + + + + + + + 11 9 2
КлименкоАнжеліка Юріївна + + + + + + + + 11 8 3
СікачВ’ячеслав Микол. + + + + + + + 11 7 4
СамусенкоОлексій Павлович + + + + + + + + + 11 9 2

Участь депутатів міської ради у роботі засідань сесій в 2017 році

Прізвище та ініціали депутатів сесії Всьо го сесій «+» при сут ні «-» від сут ні
І ІІ ІІІ IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII XIV XV XVI
11.01.17 17.01.17 27.01.17 10.02.17 27.02.17 21.03.17 27.03. 17 27. 04. 17 25. 05. 17 08. 06. 17 13. 07. 17 31. 08. 17 27. 09. 17 24. 10. 17 24. 11. 17 15. 12. 17 22. 12. 17 27. 12. 17
Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 18 0
Аникієнко Л.П. + + + + + + + + + + + + 18 12 4
Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Безручко Л.І. + + + + + + + + + + + + + + + + 18 16 2
Будлянський Ю.М. + + + + + + + + + + + 18 11 7
Булденко М.Ф. + + + + + + + + + + 18 10 8
Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Добродій Б.О. + 18 1 1
Виблов С.А. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Захарченко А.О. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Кирилюк О.І. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Клименко Т.І. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Компанець О.І. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Кузьменко О.В. + + + + + 18 5 13
Малетич М.В. + + + + + + + + + + + + + 18 12 5
Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Нагорна Т.І. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Пискун В.А. + + + + + + + + + + 18 10 8
Росік М.Ф. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 18 0
Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Сікач В. М. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Скідан С.С. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Смоляк В.М. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Тютюнник  П.О. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Фориш В.М. + + + + + + + 18 7 11
Чумак/Клименко  А.Ю. + + + + + + + + + + 18 10 8

Участь депутатів  Сновської міської  ради 8 скликання у засіданнях постійних комісії у 2022 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 Всього «+» присутні «-» відсутні
21.01 23.02 17.05 24.06 22.08 09.11 20.12
Невмовенко Володимир Іванович + + + + + + 7 6 1
Анищенко Сергій Валентинович + + + + + 7 5 2
МалетичМарія Василівна + + + + + + + 7 7 0
Науменко Олександр Іванович + + + + + + 7 6 1
Терещенко АндрійМиколайович + + + + + + 7 6 1
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + 7 7 0

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б

1

2 3 4 5 6 7

8

Всього

«+» присутні

«-» відсутні

24.01 23.02 28.04 17.05 24.06 26.08 08.11 21.12
Виблов Сергій    Анатолійович

+

+ + + + + + 8 7

1

Булденко Михайло Федорович

+

+ + + 5 4

1

Головач Олександр Миколайович

+

+ + + + + + + 8 8

0

Данилова Любов Олександрівна

+

+ + + + + + 8 7

1

Єфименко Наталія Юріївна

+ + + + + + 8 6

2

Сергійко Вадим Анатолійович

+

+ + 8 3

5

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б

1

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Всього

«+» присутні

«-» від сутні

24.01 16.02 28.04 18.05 27.06 18.08 29.08 28.10 09.11 17.11 05.12 19.12
ГукунГанна Мар’янівна

+

+ + + + + + + + + + 12 11

1

Гордюк Володимир Григорович

+

+ + + + + 12 6

6

Добненко Наталія Михайлівна

+

+ + + + + + + + + + + 12 12

0

Логвиненко  Лідія Григорівна

+

+ + + + + + 12 7

5

Матвієнко В’ячеслав Іванович

+ + + + + + + + + + 12 10

2

Симонок СергійОлександрович

+ + + 12 3

9

Терещенко Лілія Олександрівна

+ + + + + + + + + + + 12 11

1

 Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б

1

2 3 4 5 6 7 8

9

Всього

«+» присутні

«-» відсутні

24.01 23.02 28.04 17.05 24.06 28.06 30.08 07.11 20.12
Батюк Ігор Володимирович

+ + + + 4 4

0

Карпенко Володимир Миколайович

+

+ + + 4

4

0

Остроухов Віталій Володимирович

+ 9 1

8

Полюшко Анна Олексіївна

+

+ + + + + + + 9 8

1

Солодовник Павло Васильович

+

+ + + + + + + 9 8

1

Цуприк  Володимир Олексійович

+

+ + + + + + + + 9 9

0

Якубовська Ірина Володимирівна

+

+ + + + + + + + 9 9

0

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2021 році

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 3сесія 4сесія 5сесія 6сесія 7 сесія 8 сесія 9 сесія 10 сесія 11 сесія 12сесія 13(І) сесія 13(ІІ) сесія Всього сесій «+» присутні «–»відсутні
28.01.21 25.02.21 26.03.21 23.04.21 27.05.21 06.07.21 12.08.21 21.09.21 28.10.21 26.11.21 23.12.21 29.12.21
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + 12 10 2
2. Анищенко С.В. + + + + + + + + + + + 12 11 1
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + 12 6 6
4. Бебех Г. І. + + + + ­­­­­­­­­­­­­­­­­­———————————– 5 4 1
5. Виблов С.А. + + + + + + 12 6 6
6. Головач О. М. + + + + + + + + + + 12 10 2
7. Гордюк В. Г. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
8. Гукун Г.М. + + + + + + + + + + 12 10 2
9. Данилова Л. О. + + + + + + + + 12 8 4
10. Добненко Н. М. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
11. Єфименко Н. Ю. + + + + + + + + + + + 12 11 1
12. Карпенко В. М + + + + + + + + + 12 9 3
13. Логвиненко Л.Г. + + + + + + + + 12 8 4
14. Малетич М.В. + + + + + + + 12 7 5
15. Матвієнко В. І. + + + + + + + + + + 12 10 2
16. Науменко О. І. + + + + + + + 12 7 5
17. Невмовенко В.І. + + + + + + + + + + 12 10 2
18. Остроухов В.В. + + + + 12 4 8
19. Полюшко А.О. + + + + + + + + + + 12 10 2
20. Самойлова Н.В.. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
21. Сергійко В.А. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
22. Симонок С.О. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
23. Солодовник П.В. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
24. Терещенко А.М. + + + + + 12 5 4
25. Терещенко Л.О. + + + + + + + + + + + + 12 12 0
26. Тютюнник П.О. + + + + + + + + + + 12 10 2
27. Цуприк О.В. ————————— + + + + + + 7 6 1
28. Якубовська І.В. + + + + + + + + + + 12 10 2

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у засіданнях постійних комісії у 2021 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
26.01 22.02 24.03 21.04 24.05 01.07 10.08 20.09 25.10 23.11 21.12 19.12
Невмовенко Володимир Іванович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Анищенко Сергій Валентинович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Малетич Марія Василівна + + + + + + + + + + 12 10 2
Науменко Олександр Іванович + + + + + + + + + 12 9 3
Терещенко АндрійМиколайович + + + + + + + + + 12 9 3

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

       П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього «+» при сутні «-» від сутні
27.01 23.02 22.03 25.05 01.07 10.08 17.09 26.10 24.11 21.12
Виблов Сергій Анатолійович + + + + + + + 10 7 3
Головач Олександр Миколайович + + + + + + + + 10 8 2
Єфименко Наталія Юріївна + + + + + + + + + + 10 10 0
Анопрієнко Володимир Михайлович + + + + + + + 10 7 3
Данилова Любов Олександрівна + + + + + + + 10 7 3
Сергійко Вадим Анатолійович + + + + + + + + + + 10 10 0

 

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Всього «+» при сутні «-» від сутні
26.01 04.02 23.02 11.03 24.03 21.04 14.05 20.05 25.05 24.06 01.07 19.07 11.08 26.08 20.09 27.10 11.11 24.11 16.12 22.12 29.12
Гукун Ганна Мар’янівна + + + + + + + + + + + + + + + 21 15 6
Добненко Наталія Михайлівна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 19 2
Терещенко Лілія Олександрівна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 19 2
Гордюк Володимир Григорович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 19 2
Логвиненко Лідія Григорівна + + + + + + + + 21 8 13
Матвієнко Вячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + 21 15 6
Симонок Сергій Олександрович + + + + + + + + + + + + + + + 21 15 6

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» при сутні «-» від сутні
27.01 27.02 23.03 20.04. 14.05. 25.05. 01.07 10.08 17.08 26.10 23.11 21.12
Карпенко Володимир Миколайович + + + + + + + + + + + 12 11 1
Солодовник Павло Васильович + + + + + + + + + + 12 10 2
Бебех Галина Іванівна + + ————————————————— 7 2 4
Остроухов Віталій Володимирович + + + + 12 4 8
Полюшко Анна Олексіївна + + + + + + + + + + + + 12 12 0
Цуприк  Володимир Олексійович ————————————————– + 5 1 4
Якубовська Ірина Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2020 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 1(І)сесія 1(ІІ)сесія 2(І)сесія  2(ІІ)сесія Всього сесій «+» присутні «–»відсутні
27.11.2020 10.12.2020 24.12.2020 29.12.2020
1. Медведьов О.О. + + + + 4 4 0
2. Анищенко С.В. + + 4 2 2
3. Анопрієнко В.М. + + + 4 3 1
4. Бебех Г. І. + + + + 4 4 0
5. Виблов С.А. + + 4 2 2
6. Головач О. М. + + + + 4 4 0
7. Гордюк В. Г. + + + + 4 4 0
8. Гукун Г.М. + + + + 4 4 0
9. Данилова Л. О. + + + + 4 4 0
10. Добненко Н. М. + + + + 4 4 0
11. Єфименко Н. Ю. + + + + 4 4 0
12. Карпенко В. М + + + 4 3 1
13. Логвиненко Л.Г. + + + 4 3 1
14. Малетич М.В. + + + + 4 4 0
15. Матвієнко В. І. + 4 1 3
16. Науменко О. І. + + + 4 3 1
17. Невмовенко В.І. + + + 4 3 1
18. Остроухов В.В. + + 4 2 2
19. Полюшко А.О. + + + + 4 4 0
20. Самойлова Н.В.. + + + + 4 4 0
21. Сергійко В.А. + + 4 2 0
22. Симонок С.О. + + + + 4 4 0
23. Солодовник П.В. + + + + 4 4 0
24. Терещенко А.М. + + + + 4 4 0
25. Терещенко Л.О. + + + + 4 4 0
26. Тютюнник П.О. + + + + 4 4 0
27. Якубовська І.В. + + 4 2 2

Участь депутатів міської ради 8 скликання у роботі засідань постійних комісій в 2020 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
08.12 21.12
Невмовенко Володимир Іванович + + 2 2 0
Тютюнник Павло Олександрович + + 2 2 0
Малетич Марія Василівна + + 2 2 0
Анищенко Сергій Валентинович + 2 1 1
Науменко Олександр Іванович + + 2 2 0
Терещенко АндрійМиколайович + + 2 2 0

 

 

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
27.11 08.12 22.12 29.12
Виблов Сергій Анатолійович + + + 4 3 1
Головач Олександр Миколайович + + + + 4 4 0
Єфименко Наталія Юріївна + + + + 4 4 0
Анопрієнко Володимир Михайлович + + 4 2 2
Данилова Любов Олександрівна + + + + 4 4 0
Сергійко Вадим Анатолійович + 4 1

 

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
27.11 09.12 22.12 29.12
1.     Гукун Ганна Мар’янівна + + + + 4 4 0
2.     Добненко Наталія Михайлівна + + + + 4 4 0
3.     Терещенко Лілія Олександрівна + + + + 4 4 0
4.     Гордюк Володимир Григорович + + + + 4 4 0
5.     Логвиненко Лідія Григорівна + 4 1
6.     Матвієнко Вячеслав Іванович + 4 1 3
7.     Симонок Сергій Олександрович + + + 4 3 1

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б 1 2 Всього «+» при сутні «-» від сутні
22.12 29.12
Карпенко Володимир Миколайович + + 2 2 0
Солодовник Павло Васильович + + 2 2 0
Полюшко Анна Олексіївна + + 2 2 0
Бебех Галина Іванівна + 2 1
Остроухов Віталій Володимирович + 2 1 1
Якубовська Ірина Володимирівна 2 0 2

Участь депутатів  Сновської міської 7 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2020 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 44 сесія 45 сесія 46 сесія  47 сесія  48  сесія 49  сесія   50сесія  51сесія 52 сесія Всього сесій «+» присутні « – »відсутні
30.01.2020 18.02.2020 27.03.2020 15.05.2020 23.06.2020 28.07.2020 28.08.2020 29.09.2020 20.10.2020
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + 9 9 0
2. Аникієнко Л.П. + + + + 9 4 5
3. Анопрієнко В.М. + + + + + 9 5 4
4. Безручко Л.І. + + + + + + 9 6 3
5. Булденко М.Ф. + + + + + + 9 6 3
6. Булденко Т.А. + + + + + + + + + 9 9 0
7. Виблов С.А. + + + + + 9 5 4
8. Захарченко А.О. + + + + + 9 5 4
9. Кирилюк О.І. 9 0 9
10. Клименко Т.І. + + + + + + 9 6 3
11. Компанець О.І. + + + + + + 9 6 3
12. Кошова Г.І. + + + + + + + + 9 8 1
13. Кузьменко О.В. 9 0 9
14. Малетич М.В. + + + + + + + + + 9 9 0
15. Матвієнко В.І. + + + + + + + 9 7 2
16. Нагорна Т.І. + + + + + + + + 9 8 1
17. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + 9 8 1
18. Пискун В.А. + + + 9 3 6
19. Рибальченко Л.І. + + + + + + + + 9 8 1
20. Росік М.Ф. + + + + + + + 9 7 2
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + 9 9 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + 9 6 3
23. Сікач В. М. + + + + 9 4 5
24. Скідан С.С. + + + + + 9 5 4
25. Смоляк В.М. + + + + + + + 9 7 2
26. Тютюнник  П.О. + + + + + + + + 9 8 1
27. Фориш В.М. + + + 9 3 6


Участь депутатів міської ради 7 скликання у роботі засідань постійних комісій в 2020 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 18.02 25.03 14.05 19.06 24.07 26.08 28.09 19.10
ВибловСергій Анатолійович + + + + + + + + 9 8 1
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + 9 6 3
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + 9 9 0
Росік Михайло Федорович + + + + + + 9 6 3
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + 9 6 3

  

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
28.01 18.02 25.03 15.05 19.06 23.07 27.08
СкіданСвітлана Сергіївна + + + + + + 7 6 1
КомпанецьОлена Іванівна + + + 7 3 4
МалевичМарія Василівна + + + + + + + 7 7 0
АникієнкоЛеонід Петрович + + + 7 3 4
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + + 7 6 1

 

   Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 17.02 13.03 24.03 09.04 10.04 15.04 27.04 13.05 01.06 18.06 02.07 27.07 03.08 26.08 07.09 10.09 28.09 08.10
Кирилюк Олександр Іванович + + + + 19 4 15
Кузьменко Олександр Вікторович + + + + 19 4 15
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0

  

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 17.02 26.03 13.05 19.06 27.07 26.08 25.09 19.10
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + 9 6 3
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 9 9 0
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + 9 8 1
ФоришВіктор Михайлович + + + + 9 4 5
Булденко Михайло Федорович + + + + 9 4 5

 

 Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» при сутні «-» від сутні
28.01 18.02 25.03 13.05 18.06 23.07 26.08 28.09
Клименко Тетяна Іванівна + + + + 8 4 4
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + 8 6 2
Рибальченко Леонід Іванович + + + + + + + + 8 8 0
СікачВ’ячеслав Микол. + + + + + + 8 6 2
СамусенкоОлексій Павлович + + 8 2 6


Засідання сесій Сновської міської ради в 2019 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів

сесії

Всього сесій «+» присутні «-»відсутні
31 32 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
29.01.19 28.02.19 26.04.19 30.05.19 27.06.19 23.07.19 29.08.19 30.09.19 29.10.19 27.11.19 20.12.19 27.12.19
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
2. Аникієнко Л.П. + + +    +    +    –    +    –    +    + 11 7 4
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + 11 9 2
4. Безручко Л.І. + + + + + + + + + + + 11 10 1
5. Булденко М.Ф. + + + + + 11 5 6
6. Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + 11 10 1
7. Виблов С.А. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
8. Захарченко А.О. + + + + + + + 11 6 5
9. Кирилюк О.І. + + + 11 3 8
10. Клименко Т.І. + + + + + + + + + 11 8 3
11. Компанець О.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
12. Кошова Г.І. + + + + + + + + + + + 11 10 1
13. Кузьменко О.В. 11 0 11
14. Малетич М.В. + + + + + + + + + 11 8 3
15. Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
16. Нагорна Т.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
17. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + 11 10 1
18. Пискун В.А. + + + 11 3 8
19. Рибальченко Л.І. × × × × × × + + + + + + 11 5 0
20. Росік М.Ф. + + + + + + + + + 11 8 3
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + 11 10 1
23. Сікач В. М. + + + + + + + + + + + 11 11 1
24. Скідан С.С. + + + 11 3 8
25. Смоляк В.М. + + + + + + + + + 11 8 3
26. Тютюнник  П.О. + + + + + + + + + + 11 9 2
27. Фориш В.М. + + + +     +     +     –     + 11 6     5
28. Чумак А.Ю. + × × × × × ×

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2019 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 25.02 23.03 25.04 28.05 26.06 19.07 27.08 27.09 25.10 25.11 18.12
Виблов  Сергій Анатолійович + + + + + 12 5 7
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + + + + 12 9 3
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Росік Михайло Федорович + + + + + + + + + 12 9 3
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + 12 11 2


Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
24.01 26.02 22.03 23.04 29.05 19.07 29.08 26.09 25.11 17.12 27.12
Скідан Світлана Сергіївна + + + +    11 4 7
Компанець Олена Іванівна + + + + + + + 11 7 4
Малевич Марія Василівна + + + + + + + + + + 11 10 1
Аникієнко Леонід Петрович + + + + + + + + 11 8 3
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + 11 5 6

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Вс ьо го «+» при сут ні «-» від сут ні
23. 01 18. 02 25. 02 25. 03 15. 04 25. 04 23. 05 27. 05 26. 06 04. 07 19. 07 27. 08 17. 08 26. 09 25. 10 05. 11 25. 11 29. 11 10. 12 16. 12 17. 12 20. 12 21. 12 26. 12 27. 12
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 18 7
Кузьменко Олександр Вікторович + + 25 2 23
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 23 2
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 18 7
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 22 3


Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+»  при сутні «-» від сутні
25.01 25.02 25.03 23.04 27.05 25.06 18.07 28.08 26.09 25.10 26.11 18.12
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + + + + + 12 10 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + 12 6 6
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + 12 11 1
ФоришВіктор Михайлович + + + + + + 12 6 6
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + + 12 10 2


Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» при сутні «-» від сутні
26.02 23.04 28.05 22.07 29.08 25.10 25.11 18.12
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + 8 6 2
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + + + 8 7 0
Клименко/Чумак  Анжеліка Юріївна × × × × 8 0 0
Рибальченко Леонід Іванович × × × × × + + 8 2 1
Сікач В’ячеслав Микол. + + + + + + 8 6 2
Самусенко Олексій Павлович + + + + + + 8 6 2


Засідання сесій Сновської міської ради за 2018 рік

 п/п

Прізвище

та

ініціали

депутатів

сесії

Всьо

го

 

се

сій

«+»  присутні

« – »

 

від

сут

ні

17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
23.01.18 21.02.18 23.03.18 23.04.18 24.05.18 19.06.18 26.07.18 01.08.18 17.08.18 27.09.18 23.10.18 26.10.18 29.11.18
1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
2. Аникієнко Л.П. + + + + + + + + + + + + 13 12 1
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + 13 9 4
4. Безручко Л.І. + + + + + + + + + 13 9 4
5. Будлянський Ю.М.    
6. Булденко М.Ф. + + + + + + + 13 7 6
7. Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
8. Виблов С.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
9. Захарченко А.О. + + + + + + + + + 13 9 4
10. Кирилюк О.І. + + + + + 13 5 8
11. Клименко Т.І. + + + + + + + 13 7 6
12. Компанець О.І. + + + + + + + + + + + + 13 12 1
13. Кошова Г.І. + + + + + + + + + + + 13 11 1
14. Кузьменко О.В. 13 0 13
15. Малетич М.В. + + + + + + + + 13 8 5
16. Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + 13 10 3
17. Нагорна Т.І. + + + + + + + + 13 8 5
18. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
19. Пискун В.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
20. Росік М.Ф. + + + + + + + + + + 13 10 3
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + 13 11 2
23. Сікач В. М. + + + + 13 4 9
24. Скідан С.С. + + + + + + + + + 13 9 4
25. Смоляк В.М. + + + + + + + + + + + 13 11 2
26. Тютюнник  П.О. + + + 13 3 10
27. Фориш В.М. + + + + + + + + 13 8 5
28. Чумак А.Ю. + + + + + + 13 6 7

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2018 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
18.01 15.02 21.03 20.04 22.05 18.06 18.06 25.07 15.08 24.09 24.10 28.11
ВибловСергій Анатолійович + + + + + + + + 12 8 4
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + + 12 7 5
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Росік Михайло Федорович + + + + + 12 5 7
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + + + 12 12 0

  

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
17.01 19.02 21.03 20.04 22.05 18.06 25.07 01.08 15.08 16.08 24.09 23.10 23.10 28.11
СкіданСвітлана Сергіївна + + + + + + + + + 14 9 5
КомпанецьОлена Іванівна + + + + + + + + + + 14 10 4
МалевичМарія Василівна + + + + + + + + + + + + + + 14 14 0
АникієнкоЛеонід Петрович + + + + + + + + + + 14 10 4
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + 14 4 10

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
19.01 19.02 21.03 20.04 22.05 18.06 18.06 25.07 10.08 15.08 03.09 26.09 10.10 24.10 08.11 28.11
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + 16 8 8
Кузьменко Олександр Вікторович 16 0 16
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + 16 16 0
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + 16 16 0
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + 16 12 4

 Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
18.01 19.02 21.03 19.04 21.05 14.06 24.07 01.08 14.08 24.09 23.10 27.11
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + + + 12 7 3
Тютюнник Павло Олександрович + + + 12 3 7
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + + 12 9 1
ФоришВіктор Михайлович + + + _ + + + + + + 12 7 3
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + 12 7 3

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» при сутні «-» від сутні
17.01 15.02 21.03 20.04 22.05 18.06 25.07 14.08 25.09 23.10 23.10 27.11
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + + + + 12 9 3
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + + + + + 12 10 0
БудлянськийЮрій Михайлович
Клименко/ЧумакАнжеліка Юріївна + + + + 12 4 8
СікачВ’ячеслав Микол. + + + + + + + + + 12 9 3
СамусенкоОлексій Павлович + + + + + + + + + + + 12 11 1

 

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2017 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Всьо го

«+» при сутні «-» від сутні
16.01 09.02 23.02 17.03 20.04 22.05 12.07 26.09 19.10 21.11
ВибловСергій Анатолійович + + + + + + + + + 10 9 1
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + 10 6 4
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + 10 9 1
Росік Михайло Федорович + + + 10 3 7
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + 10 9 1

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Всьо го

« + » при сутні

« – » від сутні

16.01 25.01 8.02 24.02 17.03 21.04 22.05 6.06. 10.07 29.08 26.09 9.10 19.10 24.10
СкіданСвітлана Сергіївна + + + + + + + + + + + + + 14 13 1
КомпанецьОлена Іванівна + + + + + + + + + + + + 14 12 2
МалевичМарія Василівна + + + + + + + + + + + 14 11 3
АникієнкоЛеонід Петрович + + + + + + + + + 14 9 5
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + + + + + + 14 10 4

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Всьо го

«+» при сутні

«-» від сутні

12.01 16.01 25.01 8.02 24.02 17.03 20.04 23.05 6.06 11.07 30.08 26.09 12.10 20.10 22.11 14.12
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + + + + + 16 12 4
Кузьменко Олександр Вікторович + + + 16 3 13
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го

«+» при сутні

«-» від сутні

16.01 26.01 9.02 23.02 16.03 21.04 23.05 6.06 6.06 10.07 29.08 25.09 20.10 21.11
ПискунВіталій Анатолійович + + + + + + + + + + + + 14 12 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 14 9 5
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + + + 14 12 2
ФоришВіктор Михайлович + + + + + + + + + 14 9 5
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + + + 14 11 3

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього «+» при сутні «-» від сутні
16.01 8.02 23.02 17.03 24.03 20.04 19.05 06.06 7.07 30.08 20.10
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + + 11 11 0
БудлянськийЮрій Михайлович + + + + + + + + + 11 9 2
КлименкоАнжеліка Юріївна + + + + + + + + 11 8 3
СікачВ’ячеслав Микол. + + + + + + + 11 7 4
СамусенкоОлексій Павлович + + + + + + + + + 11 9 2

Участь депутатів міської ради у роботі засідань сесій в 2017 році

Прізвище та ініціали депутатів

сесії

Всьо го сесій

«+» при сут ні

«-» від сут ні

І ІІ ІІІ IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII XIV XV XVI
11.01.17 17.01.17 27.01.17 10.02.17 27.02.17 21.03.17 27.03. 17 27. 04. 17 25. 05. 17 08. 06. 17 13. 07. 17 31. 08. 17 27. 09. 17 24. 10. 17 24. 11. 17 15. 12. 17 22. 12. 17 27. 12. 17
Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 18 0
Аникієнко Л.П. + + + + + + + + + + + + 18 12 4
Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Безручко Л.І. + + + + + + + + + + + + + + + + 18 16 2
Будлянський Ю.М. + + + + + + + + + + + 18 11 7
Булденко М.Ф. + + + + + + + + + + 18 10 8
Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Добродій Б.О. + 18 1 1
Виблов С.А. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Захарченко А.О. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Кирилюк О.І. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Клименко Т.І. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Компанець О.І. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Кузьменко О.В. + + + + + 18 5 13
Малетич М.В. + + + + + + + + + + + + + 18 12 5
Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Нагорна Т.І. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Пискун В.А. + + + + + + + + + + 18 10 8
Росік М.Ф. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 18 0
Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Сікач В. М. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Скідан С.С. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Смоляк В.М. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Тютюнник  П.О. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Фориш В.М. + + + + + + + 18 7 11
Чумак/Клименко  А.Ю. + + + + + + + + + + 18 10 8