Одне з пріоритетних завдань Уряду України – навчити громадян України цифрової грамотності. З цією метою Міністерство цифрової трансформації проводить масштабну інформаційну кампанію  “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Посилання:

Платформа Дія.Цифрова освіта- https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення)

Всеукраїнська Школа Онлайн- https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів) з можливістю зареєструватися на платформах.

Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність). Після складання тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання та навички.

https://osvita.diia.gov.ua/digigram

Освітні серіали- https://osvita.diia.gov.ua/courses

 

За результатами проведеного місяця цифрової грамотності буде опублікована рейтингова долученість кожної області та активності щодо навчання цифрової грамотності громадян.