» » Новорічно-рідзвяні свята на Сновщині

Новорічно-рідзвяні свята на Сновщині

Тривають новорічно-різдвяні свята на Сновщині. Закладами культури громади проведені в грудні і заплановані на січень безліч концертів і розважальних шоу-програм для дітей та дорослих.

Приємно, що до створення святкової атмосфери долучилися колективи організацій та підприємств і жителі міста, які прикрасили  заклади та приватні оселі різнокольоровими гірляндами, витинанками, яскравою ілюмінацією.

До Нового року працівники комунального підприємства міської ради «Сновська ЖЕД» встановили і гарно прикрасили головну ялинку біля Сновського будинку культури, а також розвісили світлодіодні гірлянди, закуплені за кошти міської ради.

Всі залюбки фотографувалися біля ялинки, діти водили хороводи, а в ніч на 1 січня біля неї для жителів та гостей міста тривала дискотека у світлі різнокольорових вогнів, яку провели  працівники відділу  культури і туризму міської ради.

Та без негативу не обійшлося. У новорічну ніч підігріті алкоголем відпочиваючі позривали гірлянди та побили кілька великих іграшок на ялинці, а також залишили купи сміття.

Як тільки розвидніло 1 січня двірники ЖЕД вийшли на прибирання центру Сновська. Вже до 10-00 місто сяяло чистотою після нічого гуляння.  Гірлянди також підвішені та закріплені заново, адже свята триватимуть до 19 січня.

Не  нівечте красу, створену для всіх! Поважайте працю інших!

Веселих свят!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради