» » Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маковецької Л.С.

Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маковецької Л.С.

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

13 березня 2020 року                     м.Сновськ                                              № 33

Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маковецької Л.С.

Розглянувши заяву громадянина  Маковецького Дениса Володимировича, щодо влаштування його матері  Маковецької  Лілії Сергіївни до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання, враховуючи згоду директора КУ  «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради Хоменко С.М., керуючись п.п.2 п.б) ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл КУ «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради на постійне влаштування до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання в с.Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області, Маковецьку  Лілію Сергіївну ********* року народження, яка проживає за адресою: ***********,  м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області, *******************, за станом здоров’я  потребує стороннього догляду.
  1. Взяти до уваги те, що донька Коновалова Ж.О. проживає за межами України, син Маковецький Д.В. не працює та на даний час знаходиться на лікуванні в реабілітаційному відділені закритого типу, забрати матір не має можливості.
  1. Контроль за виконання розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                               О. МЕДВЕДЬОВ