» » Про ремонт доріг, благоустрій території, освітлення, дотації на молодняк ВРХ та інше говорили на загальних зборах жителів сіл Жовідь та Піщанка

Про ремонт доріг, благоустрій території, освітлення, дотації на молодняк ВРХ та інше говорили на загальних зборах жителів сіл Жовідь та Піщанка

Окрім 34 жителів округу, участь у зібранні взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, директор ТОВ “ПРОМІНЬ-МЕДІА” Олена Компанець та начальник Сновського районного управління Держпродспоживслужби Володимир Білашко.
На початку зустрічі перед присутніми виступила в.о. старости Наталія Ховпун, яка прозвітувала про роботу за 2019 рік, поінформувала про показники свого округу, в якому чисельність зареєстрованого населення станом на 1 січня 2020 року становить 270 чоловік.
На території с. Жовідь працює два магазини, сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт, пересувне поштове відділення.
Для дошкільнят та дітей шкільного віку організований підвіз до Новоборовицького НВК та садочку у с. Гірськ.
Підтримкою та турботою соціального працівника оточені люди похилого віку. Окрім того, до с. Жовідь періодично приїздить мультидисциплінарна команда Терцентру, до якої входять перукар, працівники з ремонту одягу та взуття, медичний працівник.
В 2019 році проведена низка заходів та робіт, в т.ч. і з благоустрою території округу. Це і ремонт мосту через сільську річку, і встановлення дитячого майданчика, проведення “суботників” по прибиранню місцевого кладовища та ін.
Окрім того, продовжуються роботи з будівництва вуличного освітлення та підключення високошвидкісного інтернету.
Не меншими в жителів Жовідського округу є плани на майбутнє. В цьому році, вони виявили бажання позмагатись за “Громадський бюджет” та подають свій проєкт на голосування.
Завершуючи свій виступ, Наталія Ховпун подякувала всім своїм односельцям, приватним підприємцям, керівництву, виконавчому комітету та депутатам міської ради та всім, кому небайдужа доля Жовідського округу.
– Без вашої допомоги і підтримки всі ці плани і задуми не втілювались би у життя, – зазначила Наталія Володимирівна.
По завершенню виступу в.о. старости, до присутніх звернувся Володимир Білашко, який розповів про роботу очолюваної ним установи, а також відповів на запитання.
Про важливість взаємопідтримки, співпраці та певні зміни в роботі редакції поінформувала директорка ТОВ “ПРОМІНЬ-МЕДІА” Олена Компанець.
Під час спілкування міського голови Олександра Медведьова з присутніми, основними питаннями, які звучали від жителів округу, було покращення стану доріг, освітлення, встановлення бетонної огорожі та спилювання аварійних дерев. Проте, найбільш наболілою для місцевого населення є проблема крадіжок.
Олександр Олександрович, надав відповіді на всі запитання, які були йому адресовані та взяв до уваги озвучені проблеми громадськості для подальшого їх вирішення.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради