» » Привітали юних спортсменів та їхніх тренерів з нагоди Дня фізкультури і спорту

Привітали юних спортсменів та їхніх тренерів з нагоди Дня фізкультури і спорту

З нагоди Дня фізкультури і спорту на стадіоні у Сновську відбулися урочистості  з нагородженням кращих спортсменів і тренерів-викладачів. Привітати їх прийшли міський голова Олександр Медведьов та перший заступнки міського голови Павло Мірошниченко. На трибунах стадіону зібралися і діти, і їхні батьки.

Розпочавася захід Гімном України та підняттям Державного прапора. Право його підняти надали Олегу Салаті та Глібу Россолу.

З вітальним словом до присутніх звернулися директор Сновської ДЮСШ Євген Мудрицький та голова громадської організації «Сновський місцевий осередок ВФСТ «Колос» Григорій  Салата. Нині у спортивній школі на 4-х відділеннях  замається 282 юних спортсмени.

«Нашим спільним завданням є залучення в спортивні зали, на майданчики якомога більше дітей, молоді, їх батьків, бо спорт – це здоров’я, це загартовування характеру і сили волі, – сказав Олександр Медведьов. –  Тому міська рада постійно допомагає створювати у громаді відповідні умови для занять спортом».

Зокрема, в цьому році завдяки Бюджету участі  Сновськ та Займище поповнилися новими спортивними воркаутами, у селах за ініціативи старост облаштовуються спортивні майданчики.

За вагомий внесок у розвиток дитячого та юнацького спорту, значні досягнуті успіхи їх вихованцями у спортивних змаганнях та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Олександр Медведьов нагородив Почесними грамотами міської ради голову ГО «Сновського місцевого осередку ВФСТ «КОЛОС» Григорія САЛАТУ та  тренера-викладача з футболу Сновської ДЮСШ Богдана ДИБКОВА.

Від імені Управління освіти, сімї, молоді та спорту  разом з міським головою вручали нагороди й подарунки вихованцям спортивних відділень і секцій головний спеціаліст сектору сім`ї, молоді та спорту управління освіти Андрій Миргородський. У цей день подарунки і особливі слова подяки отримали 58 юних спортсменів, які займаються футболом, вільною боротьбою, кікбоксингом, настільним тенісом, спортивною гімнастикою та легкою атлетикою. Всіх інших запевнили, що їхні перемоги і нагороди попереду!

Вітаємо  спортсменів,  тренерів, ветеранів та шанувальників спорту зі святом, зичимо здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих успіхів!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю