» » Шануємо пам`ять Героїв! Слава Героям, які виборюють незалежність нашої України!

Шануємо пам`ять Героїв! Слава Героям, які виборюють незалежність нашої України!

23 травня в Україні, поки що не на державному рівні, святкують День героїв. Цього дня заведено вшановувати тих, хто боровся за свободу та незалежність нашої країни, ризикуючи своїм життям. Історія свята розпочалась у 1941 році, коли 23 травня у Кракові відбувся Другий великий собор Організації українських націоналістів (ОУН). Саме у травні пішли з життя лідери та ідеологи націоналістичного руху – Микола Міхновський, Симон Петлюра, Євген Коновалець.

До проголошення незалежності України День героїв відзначали підпільно здебільшого колишні воїни УПА та дисиденти. Нині це свято  визнають органи місцевого самоврядування у багатьох регіонах нашої країни. А з 2014 року після початку агресії російської федерації проти України свято набуло все більшої популярності.

Сьогодні представники місцевого самоврядування Сновщини на чолі з секретарем міської ради Наталією Авдієвською, військові та члени Молодіжної ради САМ при міському голові вшанували пам’ять загиблих земляків, які боролися за незалежність нашої держави, поклавши квіти до Стели «Захисникам України» у міському парку.

В селах громади старости з односельцями також відвідали могили загиблих Героїв.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради