» » » СТАРТУЄ  ГРОМАДСЬКИЙ  БЮДЖЕТ  2020

СТАРТУЄ  ГРОМАДСЬКИЙ  БЮДЖЕТ  2020

Сновська міська рада нагадує, що  з 01 лютого по 31 березня 2020 р. кожен житель громади, якому виповнилося 14 років та який проживає та/або зареєстрований на території громади, може взяти участь у розподілі частини річного міського бюджету, запропонувавши ідею, проект, програму  з  покращення зовнішнього вигляду громади та умов проживання у ній, соціально-економічного, культурного і просторового розвитку. Загальна вартість такого проекту у 2020 році не може перевищувати 350 тис. грн.

Знайти бланк-заявку пропозиції (проекту) можна тут або на офіційному сайті Сновської міської ради в розділі  «Громадський бюджет».

Детальну інформацію про те, як можна формувати проектну заяву можна знайти в інструкції нижче. Завантажити інструкцію.

Подати проектну  заявку  можна одним з наступних  способів:

  • в паперовому вигляді – до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради за адресою: м. Сновськ,           вул. Незалежності, 19, 1 поверх, каб. № 16;
  • за посиланням snovska-otg.ci.org.ua в розділі «Подати проект»;
  • електронною поштою у вигляді документу у форматі Word та в сканованому вигляді з поміткою «Громадський бюджет» на електронну адресу:  budget.msnovsk@gmail.com

В червні 2020 року  серед жителів громади буде організовано голосування з метою визначення проекту-переможця, який отримає фінансування, про що буде повідомлено додатково. Проектна заявка, яка набере найбільшу кількість голосів  жителів громади, отримає фінансування з міського бюджету та буде реалізована у 2020 р.

Запрошуємо  активних жителів нашої громади долучитися до процесу  Громадського бюджетування. Ваші мрії чекають на втілення їх у життя!

Дізнатися більше можна за посиланням

https://snovmr.gov.ua/cat/gromadskyj-byudzhet/ або за тел. 2-13-32.

 

 Відділ економічного розвитку та     інвестицій  Сновської міської ради