» » Відбулася нарада з директорами міських шкіл ІІІ ступеня

Відбулася нарада з директорами міських шкіл ІІІ ступеня

Міський голова Олександр Медведьов провів нараду з директорами освітніх закладів громади ІІІ ступеня за участі секретаря міської ради Наталії Самойлової та начальника управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Олени Коваленко.

Обговорювалося питання роботи закладів в умовах воєнного стану і перспективи на новий навчальний рік. Нинішній навчальний рік на Сновщині завершується 10 червня. У липні на базі міської школи №1 для випускників громади, які  планують вступати у виші, замість ЗНО буде організовано національний мультипредметний тест.

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» щорічна основна оплачувана відпустка триватиме лише 24 календарні дні. Це стосується і вчителів, у яких відпустка була раніше майже два місяці. Тож якщо не внесуть зміни до законодавства, освітянам доведеться решту літа бути на простої.

Директори поінформували про те, що нині батьки майбутніх першокласників подають заяви на вступ до школи. Формуються десяті класи на наступний навчальний рік – орієнтовно на базі ЗОШ №1 буде набрано 2 класи, на базі ЗОШ №2 та гімназії – по одному.

Влітку цього року буде проведено реорганізацію міської школи №1 у ліцей, як вимагає освітня реформа. Інші освітні заклади громади змінюватимуть назву та реорганізовуватимуться у наступні роки.

Підводячи підсумок зібрання міський голова наголосив на жорсткій економії у роботі, адже через війну з агресором наповнення місцевого бюджету зовсім мізерні. Ремонти у школах проводитимуть за умови гострої необхідності, планується скорочення кількості гуртків на наступний навчальний рік, але обов’язково залишаться військово-патріотичні. Обговорили також питання самостійної заготівлі дров колективами закладів.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю