» » Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Програма DOBRE в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток» має можливість підтримати актуальні проєкти підтримки бізнесу, направлені на збереження та створення нових робочих місць у воєнний час, на створення умов самозайнятості населення.

З метою визначення потреб громади в реалізації проєктів економічної підтримки населення  міська рада запрошує до 8 лютого 2023 року взяти участь в опитуванні за посиланням: http://surl.li/eqkkk

Не враховані в анкеті ваші пропозиції просимо надсилати до відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради на електронну адресу msnovsk_gukun@cg.gov.ua .

 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL) та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій