» » Звітують старости за роботу на округах у січні

Звітують старости за роботу на округах у січні

Як поінформував староста Староруднянського старостату Микола ШМАРОВОЗ, протягом січня постійно велася робота з видачі довідок за зверненнями жителів села, було видано 124 довідки різного характеру. Ще 53 особам була надана інформаційно-роз`яснювальна допомога.

У січні малозабезпеченим сім’ям роздали гуманітарну допомогу від комісійного магазину, яку надала Світлана Шкода.

Було завезено штахетник для обгородження  кладовища, який закуплено за кошти, що видають депутатам міської ради на виконаннях їхніх повноважень.

Під час січневих снігопадів вулиці від снігу по селу розчищала техніка ПСП «Яна Плюс». Староста та жителі Старої Рудні щиро вдячні за це керівнику підприємства Олександру Веселому.

 

У Хотуницькому старостаті, як інформує староста Лариса БЕЗРУЧКО, протягом січня велася робота з оформлення субсидій та компенсацій пільговим категоріям населення на тверде паливо та скраплений газ.

Також працівники старостату допомагали односельцям передавати покази лічильників електроенергії, видавали на вимогу довідки, виконували нотаріальні дії, сприяли у вирішенні питання заміни електричного стовпа на території старостату тощо.

З метою контролю разом з соціальним працівником староста неодноразово відвідала неблагополучну сім`ю, яка проживає на території старостату. Разом з керівником страхової компанії здійснили обстеження житлового приміщення після пожежі.

Староста та жителі сіл Хотуницького старостату щиро вдячні керівнику ПСП «Прогрес» Вадиму Сорокіну, який надав техніку для розчистки вулиць від снігу.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради