» » 10 липня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

10 липня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Під час засідання виконавчого комітету Сновської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Медведьова, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

До роботи долучилися голова районної ради Ніна Кухаренко, в.о.голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Розглянувши звернення директора ПрАТ «Комунальник» Анатолія Дулі щодо необхідності коригування тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів у зв’язку зі зміною вартості складових на дані послуги (заробітна плата, енергоносії та ПММ), виконавчим комітетом прийнято рішення про встановлення скоригованих тарифів на послуги ПрАТ «Комунальник».

Виконавчий комітет надав дозволи  на валку дерев та обрізку гілок ВП Щорський РЕМ ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» в охоронній зоні; на використання природних ресурсів  на території обʼєктів природно – заповідного фонду місцевого значення «Вершини», розташованих на території Сновської ОТГ згідно   заяв субʼєктів господарювання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши клопотання служби у справах дітей Сновської РДА щодо збереження майна за дитиною-сиротою, з метою захисту житлових та майнових прав дитини, виконавчим комітетом надано дозвіл на закріплення  за дитиною-сиротою, житло та майно, заборонивши відчуження житла до досягнення нею повноліття.

Також члени виконавчого комітету  розглянули низку питань, що стосувались нагальних потреб громадян, за які голосували  одноголосно.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply