» » 15 лютого у Сновському Будинку культури  міський голова Олександр Медведьов на відкритій зустрічі з громадянам звітував про роботу у 2018 році

15 лютого у Сновському Будинку культури  міський голова Олександр Медведьов на відкритій зустрічі з громадянам звітував про роботу у 2018 році

На зборах зібралася рекордна чисельність громадян – близько 500 чоловік. У заході взяли участь депутат обласної ради Олег Хасенко, помічники народних депутатів Олега Ляшка та Анатолія Євлахова Павло Мірошниченко та Вадим Сергійко, депутати міської ради, в.о старост, члени виконавчого комітету, керівники управлінь, відділів міської ради та райдержадміністрації, керівники установ, організацій та підприємств, жителі міста та представники ЗМІ.

У своєму виступі, який супроводжувався відео-рядом, Олександр Олександрович  підвів підсумки виконаної роботи за минулий рік. Зазначив, що здійснено певний позитивний крок у соціально-економічному розвитку ОТГ, його благоустрої, акцентував увагу на тому, що всі досягнення – це результат спільної праці депутатського корпусу, виконавчого комітету та громади.

Наприкінці  охочі мали можливість особисто задати питання міському голові, звернутися з пропозиціями. Містяни висловили зауваження, подекуди пропонували своє бачення вирішення тих чи інших проблем.

Очільник подякував депутатам всіх рівнів, в.о.старост, підприємцям, сільгоспвиробникам, працівникам управлінь та відділів міської ради та всім, хто бере участь у житті громади, хто йде у раду зі своїми пропозиціями та ідеями. Підкреслив, що міська ради настроєна на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити на благо міста або сіл району, завжди відкрита для спілкування, нових ідей та проектів.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply