» » » Про зміну матеріально-відповідальної особи

Про зміну матеріально-відповідальної особи

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27  серпня  2018 року                   м. Сновськ                                              123

 

Про зміну матеріально-відповідальної особи

Відповідно до ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення сесії Сновської міської ради «Про надання згоди на безоплатну передачу прийняття майна до власності Сновської міської ОТГ» від 17.01.20147року №27-1/VIII:

  1. Комісії міської ради з питань списання та оприбуткування матеріальних цінностей здійснити заходи з прийняття-передачі матеріальних цінностей з матеріально-відповідальної особи в.о. старости Швець І.І. с.Сновське на матеріально-відповідальну особу в.о. старости Мороз М.І. с.Чепелів, начальника господарського відділу Коваленко В.М. та затвердити акт прийняття-передачі.
  2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на начальника відділу господарського забезпечення міської ради КОВАЛЕНКА Валерія Михайловича.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                         О.О.Медведьов

Leave a Reply