» » 17 травня відбулася зустріч ветеранів Городнянщини з ветеранами Сновщини з нагоди 74-річчя визволення України від нацистських загарбників у рамка обміну досвідом

17 травня відбулася зустріч ветеранів Городнянщини з ветеранами Сновщини з нагоди 74-річчя визволення України від нацистських загарбників у рамка обміну досвідом

З Городні прибуло 22 ветерани, в тому числі і козаки з громадської організації “ГОРОДНЯНСЬКИЙ СВЯТО-МИКОЛАИВСЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК”, до складу якого входить і Сновська козацька сотня. Зустрічала делегацію голова Сновської районної  ветеранської організації Людмила Кравець. Разом з ветеранами Сновщини вони поклали квіти до пам’ятного знака воїнам-визволителям ІІ Світової війни у міському парку та до меморіальної дошки загиблим в АТО землякам.

Для гостей були організовані екскурсії на території Вищого училища лісового господарства (директор Лариса Дубина), а також у локомотивному депо (начальник Сергій Котляревський). Керівники нашого району і громади привітали поважних гостей і вручили їм подарунки.

Голова райдержадміністрації Валерій Радібеда нагородив Почесною грамотою ветеранську організацію з Городні і подякував за постійну активність Сновській організації.

Секретар міськради Наталія Самойлова разом із заступником міського голови-начальником Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Оленою Коваленко привітали ветеранів, побажавши миру і довголіття та вручили їм солодкі подарунки від місцевого виробника – заводу-продтоварів.

 

Leave a Reply