» » 19 березня 2019 року, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось чергове, 32 засідання виконавчого комітету Сновської міської ради

19 березня 2019 року, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось чергове, 32 засідання виконавчого комітету Сновської міської ради

На розгляд членів виконкому було винесено 15 питань.

В першу чергу  – це питання соціально-економічного розвитку громади. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірина Мундурс доповіла, що в поточному році, як і в попередні 2 роки, наша громада знову отримає з державного бюджету кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. У зв`язку з цим постала необхідність виготовлення проектної документації по 3-х інфраструктурних проектах, за дозволом на виготовлення яких доповідач звернулася до членів виконкому, а саме проектів по: відновленню вуличного освітлення вулиць Попудренка та Шевченка в с. Кучинівка, реконструкції вуличного освітлення вул. Незалежності в м. Сновськ та капітальному ремонту автомобільної стоянки біля центральної районної лікарні в м. Сновськ. Крім того, зазначені проекти були внесені у вигляді доповнень до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської ОТГ на 2018-2020 роки. Також, на погодження виконавчого комітету було винесено питання погодження Переліку проектів, які планується фінансувати у 2019 році за рахунок субвенції державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ, до складу якого увійшло 15 проектів на загальну суму 9,944 тис. грн.

Одноголосно було прийнято рішення «Про організацію зон доступу до мережі Інтернет за допомогою засобів системи Wi-Fi». Даним рішенням передбачається придбання за рахунок коштів міського бюджету відповідного обладнання, а також встановлення його та налаштування для забезпечення безкоштовного доступу жителів та гостей міста до мережі Інтернет за допомогою Wi-Fi. Необхідні технічні засоби будуть встановлені по вул.Незалежності, буд.2 та буд.4.

Також члени виконкому розглянули ряд соціально-побутових питань, по кожному з них було прийняте відповідне рішення.

Наприкінці засідання Ірина Мундурс проінформувала присутніх про започаткування в Сновській ОТГ у 2019 р. процесу Громадського бюджетування та звернулась до виконуючих обов`язки старост з проханням максимально донести до сільських жителів нашої  громади інформацію про можливість подання до міської ради  до 31 травня 2019 р.  проектних заявок, спрямованих на вирішення окремих проблем. В 2019 р. на зазначені цілі з міського бюджету передбачено виділити 200 тис. грн. Проекти-переможці будуть визначені за результатами голосування, організованого серед жителів громади. Реалізація таких проектів має за мету покращення зовнішнього вигляду населених пунктів громади, їх благоустрою та умов проживання.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply