» » День села у Нових Боровичах відзначали 17 серпня

День села у Нових Боровичах відзначали 17 серпня

День села – це головне свято, яке його жителі завжди чекають з нетерпінням. У Нових Боровичах за традицією воно розпочалося з вітального слова в.о.старости Анатолія Сірого, який привітав всіх пристуніх. побажав гарного настрою і подякував спонсорам і безпосереднім учасникам свята, які долучилися до його організації. Він також представив гостей, які прибули на свято – міського голову Олександра Медведьова, секретаря міської ради Наталію Самойлову, депутата міськради Олену Компанець та провідного спеціаліста відділу оргкадрової та інформроботи Ларису Мартиненко. У своєму виступі Олександр Медведьов побажав добробуту і процвітання селу, подякував Аллі Лобур за цікавий проект, поданий на конкурс «Громадський бюджет». І хоч він не переміг, та міський голова пообіцяв виділити частину невикористаних коштів бюджету участі на благоустрій Нових Борович.

Завдяки утворенню об’єднаної  громади в минулому році в селі було зроблене вуличне освітлення на двох вулицях, встановлено дитячий майданчик у центрі села (вартість 92 496,50 грн), закуплено матеріалів на потреби села на суму 11 648,70 грн тощо. У нинішньому році замовлено ще один проект на виконання робіт з вуличного освітлення по вул.Попудренка.

Міська рада і на далі буде надавати підтримку для вирішення соціально-побутових питань села, – зазначив Олександр Медведьов. – Спільно з вами, згуртовано ми  будемо прикладати максимум зусиль, щоб село оновлювалась і змінювалась на краще!

У цей святковий день міський голова вручив Почесні грамоти міської ради за активну життєву позицію і вагомий внесок у розвиток громади  Юрію Яковенку та Миколі Кримському. Подяки міської ради оголосили Юлії Тулуп, Віталію Вовку, Миколі Сухомлину та Михайлу Анищенку.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участю самодіяльних артистів Новоборовицького СБК (керівник Наталія Трач) та гостей з с.Конотоп Городнянського району, який дуже сподобався всім!

До розробки сценарію організатори Дня села підійшли з душею. Учасникам АТО (а їх у селі 17 чоловік), учаснику ІІ-ї Світової Війни С.М.Аніщенку, афганцям і чорнобильцям була приділена велика увага –  їм присвятили пісні і дарували подарунки.

Приємно, що за цей рік у Нових Боровичах народилося 10 діток, отже село житиме, поповнюватиметься садочок і школа. Родини новонароджених теж отримали подарунки від в.о. старости. Так як і три цьогорічні випускники освітнього закладу, і 11 майбутніх першокласників, і дві пари молодят.

Щиро вітали у цей день іменинників та ювілярів, серед яких були і 50, і 60, і 70, і 80, і навіть 90 річні жителі села! Представники найстаршого покоління закликали жити в мирі і злагоді, відроджувати село, берегти рідну землю і найчистішу в наших краях річку Снов.

Особлива увага на святі була приділена подружній парі Валентини та Захара Царуків, які відзначили в цьому році своє діамантове весілля – 60 років. Саме на їхнє подружжя варто рівнятися всім. Вони через стільки років пронесли і зберегли ніжність, повагу та любов одне до одного, які досі горять в їхніх очах. Пара не тільки приймала вітання, а й виконали чудову пісню для всіх присутніх на святі.

Завершилася концертна програма безпрограшною лотереєю, яка приємно вразила: серед призів були не тільки товари з магазину, а й оранка городів, скошування трави тощо від місцевих власників сільгосптехніки. Це ще раз підкреслює те, що живуть тут згуртовано, дружно. Нові Боровичі чи не найбільше село за кількістю закладів і установ, що в ньому працюють: навчально-виховний комплекс, будинок культури, бібліотека, лісництво, спиртозавод, ПСП ім. Ватутіна, медамбулаторія, відділення «Укрпошти», ветеринарія, будинок для одиноких і престарілих, ветеринарія, магазини.

Неперевершеними ведучими свята стали Тетяна Мартиненко та Яків Чередниченко.

День села проходив не лише біля імпровізованої сцени, а й у парку, де розмістилася торгівля та різноманітні розваги для дітей та дорослих. На полі біля школи змагалися футбольні команди. Місцеві господині просто неба наварили на всіх учасників свята кулешу, насмажили дерунів та пригощали смачними бутербродами.

Свято тривало до самого вечора і кожен міг обрати відпочинок на свій смак.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

Leave a Reply