» » До уваги отримувачів житлової субсидії на скраплений газ та тверде пічне паливо!

До уваги отримувачів житлової субсидії на скраплений газ та тверде пічне паливо!

Як повідомила завідувач сектору соціальної політики відділу «ЦНАП» Сновської міської ради Марина АПЕЦЬКО, житлова субсидія на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Житлова субсидія призначається виходячи з розміру доходу осіб, які входять до складу домогосподарства, за попередній календарний рік.

Кошти перераховуються на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, в банківській установі чи виплачується йому через відділення поштового зв’язку.

Для нарахування житлової субсидії необхідно подати такі документи:

  1. Заява про призначення житлової субсидії.
  2. Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
  3. Довідка про склад сім’ї зареєстрованих у житловому приміщенні.

Нагадаємо, що прийом документів відтепер здійснюється відділом «ЦНАП» Сновської міської ради за адресою: м.Сновськ, вул.Банкова,5. Тел. 2-17-70.

Графік прийому спеціалістами відділу «ЦНАП»:

Понеділок: з 8:30 до 17:30

Вівторок: з 8:00 до 20:00

Середа: з 8:30 до 17:30

Четвер: з 8:30 до 17:30

П’ятниця: з 8:30 до 17:30

Субота: з 9:00 до 13:00

Неділя: вихідний

До переліку послуг, які надає відділ «ЦНАП» Сновської міської ради, входять: реєстрація місця проживання громадян; державна реєстрація прав на нерухоме майно; соціальні та інші послуги передбачені чинним законодавством.

За оновленою інформацією, щодо роботи відділу «ЦНАП» слідкуйте на сайті Сновської міської ради https://snovmr.gov.ua та на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук.