» » Дорогі діти! Шановні дорослі!

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая! В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Це свято приходить першим серед новорічно-різдвяних свят як добра зимова казка, вселяючи в наші душі світлі почуття, даруючи віру у здійснення найзаповітніших мрій. У цей день навіть дорослі сподіваються на диво, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку, адже так приємно знайти там подарунок.

Шановні дорослі, звертаюся до кожного з вас: відкрийте свої серця для добрих справ, не обійдіть увагою жодної дитини, а особливо тих, кого обділила доля, хто лише мріє про родинний затишок, а поки що з нетерпінням чекає свята і дива, тому ваші любов і милосердя їм дуже потрібні.

Хай це свято віри, світла і добра принесе в Україну давно очікуваний мир і спокій, щастя й затишок в кожну родину, хай сповняться мрії всіх дітей.

Зі святом, дорогі земляки!

З повагою міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ

Відкриття міської ялинки перенесено на 19 грудня
Відкриття міської новорічної ялинки розпочнеться о 16:00 на центральній площі міста.
Міська рада запрошує на святкування дітей та дорослих.
У програмі хороводи, ігри та розваги для дітей, виступи аматорів Сновського Будинку культури.
У рамках свята: 
19.12 – у Сновському Будинку культури – вистава до Дня Святого Миколая
(початок об 11.30 год.);
19.12 – у Сновському Центрі дитячої та юнацької творчості – свято для дітей з особливими освітніми потребами «Всі чекають – виглядають Чудотворця Миколая» (початок 14.30 год.).
Святкуємо День Святого Миколая разом!

Leave a Reply