» » Футбольна команда Сновської ОТГ відбула на міжнародний турнір до Литви

Футбольна команда Сновської ОТГ відбула на міжнародний турнір до Литви

15 серпня  спортивна команда  Сновської ДЮСШ  (діти 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 р.н.)  на запрошення  литовської сторони відбула у м.Каунас (Литва) для участі в міжнародному  футбольному турнірі.

Складі делегації налічує 30 дітей зі шкіл Сновської  ОТГ. Супроводжують  юних спортсменів Сновщини  тренер Олександр Кухаренко та представники батьківського комітету.

Турнір в Каунасі проходитиме 16-19 серпня. Сновські  футболісти  зіграють  по кілька ігор зі своїми ровесниками з  Латвії, Естонії, Польщі, Білорусі, Росії. За кошти місцевого бюджету на  замовлення Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради спеціально для наших юних футболістів було виготовлено новеньку спортивну форму з зазначенням назви клубу.

Провести нашу команду прийшли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, начальник Управління освіти,сім’ї, молоді та спорту Олена Коваленко, велика кількість батьків, рідних та близьких хлопчиків. Міський голова побажав майбутнім чемпіонам сміливо йти до перемоги, вірити у власні сили та пообіцяв вболівати за юних спортсменів!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply