» » «Крок до зірок»

«Крок до зірок»

Саме під такою назвою 1 грудня в Сновському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний районний фестиваль за участю вихованців Центру – членів клубу «Повір у себе» (керівник – Діана Данильченко).

До уваги присутніх була представлена різноманітна та цікава концертна програма: вокальне, театральне, хореографічне мистецтво, гра на музичних інструментах, а також художнє читання та вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Кожен, хто в цей день завітав на свято, відчував невимушену атмосферу тепла, щирості та доброти, що наповнювали залу.
Розділити святковий настрій, порадіти за досягнення діток, висловити слова вдячності та підтримки людям, які постійно поруч з ними – їх наставникам та батькам, завітав радник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Никоненко, Сновський міський голова Олександр Медведьов та заступник міського голови – начальник Управління освіти Олена Коваленко.

Продовженням позитиву від зустрічі стали солодкі подарунки та матеріали для занять декоративно-ужитковою творчістю для вихованців Центру від гостей свята.

Привітання та подарунок, у вигляді дошки для розвитку дрібної моторики, від учасників благодійної акції «Копілочка здоров’я», передала організатор акції Наталія Григорова.

Як завжди, не залишились осторонь і добрі друзі Клубу, постійні спонсори – будівельна компанія «Євродім» (м. Київ).

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image