» » ЛЕОНІД ТЕРЕХОВИЧ: « … ДО ПРАВДИ НЕЗАЛЕЖНОГО ЖИТТЯ»

ЛЕОНІД ТЕРЕХОВИЧ: « … ДО ПРАВДИ НЕЗАЛЕЖНОГО ЖИТТЯ»

22 серпня в Кучинівському сільському клубі, відбулися заходи, присвячені памяті нашого земля, уродженця с.Кучинівка, Леоніда Тереховича.

Працівники Сновської ЦБС ознайомили присутніх зі сторінками життя поета, юні аматори Сновського будинку культуриі читали вірші.

Володимир Бойко, радник з питань регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС, презентував збірник поезії Леоніда Тереховича «…ДО ПРАВДИ НЕЗАЛЕЖНОГО ЖИТТЯ», виданий в цьому році.

Начальник відділу культури та туризму Наталія Добненко (голова журі) та директор Сновської ЦБС Ніна Мокросноп проінформували про літературний конкурс, який тривав з 10 травня по 10 серпня 2018 року. Приємно зазначити, що до конкурсу долучились 28 чоловік не тільки нашого району, а й з інших районів та областей країни. Підсумки підводились у 2-х вікових категоріях: від 18 до 35 років, від 36 і старші, шляхом підрахунку балів, виставлених членами журі.

Підбила підсумки секретар міської ради Наталія Самойлова (член журі),  привітала переможців та вручила сертифікати на суму 2 тисячі гривень кожний.

У І-й категорії найбільше балів набрала поезія Катерини Конаневич (м. Сновськ), у ІІ-й – Ольги Лантух (Корюківський район, с. Наумівка).

Переможці з хвилюванням зачитали свої вірші та отримали бурні аплодисменти від присутніх.

По закінченню заходу присутні вшанували пам’ять українського поета, поклавши квіти на могилу Леоніда Тереховича.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply