» » На часі реформування  освітньої мережі

На часі реформування  освітньої мережі

3 грудня міський голова Олександр Медведьов провів нараду за участю керівника ГО “Центр Доброчин” Наталії Дрозд, керівника ГО «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ» Олександра Підгорного, експерта ГО Центр Доброчин Юрія Паперного на тему: «Реформування  освітньої мережі», яка відбулася в  міській  раді.

В заході взяли участь секретар міської ради Наталія Самойлова,  представники Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту та фінансового відділу  міської ради.

Відкрив зустріч міський голова Олександр Медведьов, який привітав  всіх  присутніх з початком роботи, побажав  плідної праці  та  ознайомив з програмою роботи.

Під час заходу були обговорені питання підвищення якості освіти та ефективності бюджетних витрат, напрацювання критеріїв якості освіти по яких громада планує реформувати освітню мережу.

Експерт Центру «Доброчин» Юрій Паперний  проаналізував нинішній стан освітянської галузі  громади, окреслив головні стратегічні цілі  розвитку освіти та етапи її реформування, озвучив ризики та головні критерії оцінювання якості освіти.

«Як показує сьогоднішня практика роботи громад, питання якості освіти наразі є в центрі серйозних дискусій з вчителями, батьками, місцевими депутатами та іншими зацікавленими сторонами. Сьогодні в громадах не завжди достатньо фінансів для підтримки існуючої освітньої мережі, але спільно з громадою їх можна збалансувати і розумно витрачати, даючи можливість дітям отримувати якісну достойну освіту. Тільки завдяки освітній реформі можна забезпечити однаковий доступ до якісної середньої освіти усім жителям, як маленьких сіл, так і міст», – розповідали обласні експерти.

Загалом, захід  був змістовним та пізнавальним. Присутні отримали чимало роз’яснень та практичних порад.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image