» » На порядку денному сесії обласної ради депутати розглянули майже сто питань з організації та забезпечення життєдіяльності Чернігівщини

На порядку денному сесії обласної ради депутати розглянули майже сто питань з організації та забезпечення життєдіяльності Чернігівщини

19 сесія облради сьомого скликання відбулася 25 вересня. Провів її голова обласної ради Ігор Вдовенко. Участь у засіданні взяв голова Сновської міської ради Олександр Медведьов.

На початку зібрання всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-земляків, які віддали власні життя за волю і свободу свого народу на сході України. А далі депутати обговорили та прийняли цілий блок рішень і звернень до органів вищої державної і місцевої влади, спрямованих на соціальний захист та матеріальну підтримку учасників бойових дій в зоні АТО/ ООС.

Ще одним рішенням депутати створили комунальну установу «Чернігівський обласний центр соціальної адаптації» обласної ради, де будуть проходити соціальну реабілітацію громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах (бездомні, безпритульні та особи, які звільнилися з місць позбавлення волі).
У цей день, окрім багатьох  фінансових показників,  було затверджено звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року.

Було прийнято рішення «Про заснування обласної премії імені Григорія Верьовки» та «Про заснування обласної премії імені Левка Ревуцького». Кожна із премій присуджується один раз на рік в розмірі 10 000 гривень.

Ще двома рішеннями депутати перейменували Новгород-Сіверське та Прилуцьке медичні училища в медичні коледжі Чернігівської обласної ради.
Докладніше про хід сесії – на офіційному сайті Чернігівської обласної ради: https://chor.gov.ua/nasha-diyalnist/novini/item/8606-19-sesiia-oblrady-somoho-sklykannia-bula-napruzhenoiu-ale-i-urozh

 

Leave a Reply