» » На Сновщині відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На Сновщині відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

73-ї річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня відзначили в Сновську урочистою ходою та мітингом-реквіємом  біля братської могили у міському лісопарку.

У заході взяли участь керівництво Сновської  об’єднаної територіальної громади на чолі з міським головою Олександром Медведьовим, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, військовий комісар Ігор Батюк, представники установ, організацій, підприємств, громадських організацій , ветерани, учасники АТО, учні шкіл, жителі міста, ЗМІ.

Голови міської та районної рад, районної державної адміністрації,  ветеранської організації, районний військовий комісар поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим у Другій світовій війні, який знаходиться у центрі міста та на могилу невідомого солдата, що перепохований на території Свято-Миколаївського храму.

Вітаючи присутніх на мітингу до 73-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова Олександр Медведьов зазначив:

«Ми низько вклоняємося подвигу захисників, які ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Від усього серця радий тому, що Ви, хто вижив та переміг у цій страшній війні, хто невтомно кував Перемогу в тилу, і зараз з нами.

Наше покоління виросло на розповідях про вашу хоробрість, любов до рідної землі та готовність до самопожертви. Ми завжди прагнули бути схожими на вас, гідними називатися вашими синами, доньками та онуками.

Сьогодні на долю нашого народу випало випробування, однак ми переможемо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, є нездоланною. І сучасні учасники АТО – гідні сини та онуки героїв Другої світової».

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни і військовослужбовців, які загинули на Сході України, захищаючи нашу свободу і територіальну цілісність.

Голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, військовий комісар Ігор Батюк виступили перед присутніми з вітальним словом.

Керівники нагородили Почесними грамотами міської та районної рад, райдержадміністрації активістів Сновської районної організації ветеранів та учасників антитерористичної операції.

Благочинний церков УПЦ МП отець Павло відправив поминальну літію за померлими захисниками.

Урочисті заходи продовжились святковим концертом.

 

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply