» » Підписано  Меморандум про співпрацю в рамках реалізації програми USAID DOBRE

Підписано  Меморандум про співпрацю в рамках реалізації програми USAID DOBRE

Міський голова Олександр Медведьов взяв участь в урочистостях, присвячених підписанню Меморандуму про співпрацю громад-переможниць в рамках реалізації програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Заявки на участь у програмі подали 32 громади Чернігівщини. За результатами конкурсного відбору переможцем стала наша Сновська громада разом з Корюківською, Менською, Ніжинською, Новгород-Сіверською, Коропською Лосинівською, Любецькою, Сосницькою та Тупичівською.

Підписали Меморандум голова облдержадміністрації Анна Коваленко та заступник керівника Програми Юлія Єсмуханова .

– Для області велика честь стати партнером в реалізації програми  USAID  DOBRE, – наголосила Анна Коваленко і подякувала представникам програми за надану можливість стати партнером в її реалізації та громадам, які відгукнулися на пропозицію участі у конкурсі.

Програма DOBRE функціонує для підтримки та розвитку громад у процесі децентралізації і з цією метою на інфраструктурні проєкти Чернігівщини планується витратити понад 900 тис доларів. Основними її напрямками є створення та підтримка планів місцевого економічного розвитку, надання фінансової допомоги в їх реалізації, удосконалення процедур бюджетного та фінансового менеджменту та залучення громадян до вирішення питань місцевого самоуправління.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації