» » Позачергове засідання виконавчого комітету

Позачергове засідання виконавчого комітету

22 травня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Участь у засідання взяли голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова районної ради Ніна Кухаренко.

На розгляд членів виконкому було винесено три питання, основне з них стосувалось змін до рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Щорської міської ради № 112 «Про встановлення тарифів по Щорському ПрАТ Комунальник» від 02 грудня 2014 року зі змінами». З даного питання надав роз’яснення голова правління ПрАТ «Комунальник» Анатолій Дуля. Він повідомив, що перевіркою Держпродспоживслужби було виявлено помилку і в зв’язку з цим треба прийняти дане рішення, щоб  привести у відповідність установчі документи.

Всі рішення  були прийняті одноголосно.

По закінченню засідання перед присутніми виступив військовий комісар, підполковник Ігор Батюк. Він зазначив, що з 13 по 27 червня 2018 року будуть проведені навчання бригади територіальної оборони. Місце проведення смт Гончарівське. Сновський районний військовий комісаріат залучає на ці збори військовозобовʼязаних оперативного резерву другої черги в підрозділи батальону, одним із співформувачів якого є Сновський РВК.

Мета навчань: за час проведення заходів індивідуальної та колективної підготовки навчити командирів підрозділів організації управління, всебічного забезпечення та взаємодії у веденні територіальної оборони, а основний склад – набути навичок з вогневої, тактичної та інших видів підготовки.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply