» » Пожежонебезпечний період триває

Пожежонебезпечний період триває

Продовжується гасіння торфовищ поблизу Смячі, які загорілися 30 серпня. За інформацією керівника гасіння пожежі, заступника начальника управління полковника служби цивільного захисту В. Вернидуба, на гасіння пожежі у неділю були залучені 46 чоловік особового складу. Для подачі води з річки працює ПНС, розгорнуто 2800 м рукавів діаметром 150 мм. Також підвозять  воду трактором з цистерною об`ємом 10 м куб. Станом на 20:00 8 вересня залишилося ліквідувати пожежу на площі близько 2 га. На місце пожежі виїжджав провідний інспектор Сновського РС У ДСНС України у Чернігівській області капітан служби цивільного захисту Гавриленко Д.М. та слідчо-оперативна группа Сновського ВП Менського ВП ГУНП у Чернігівській області.

Сновська міська рада виділили ще 10 тис. грн на придбання пального пожежним  (загалом 50 тис. грн.) з міського бюджету. Також укладено договір на 2000 грн на харчування.

На ранок 9 вересня, за повідомленням начальник Сновського РС УДСНС А.Терещенко, на гасінні торфовищ  працює  28 осіб чоловік особового складу. З них 23 рятувальники з Корюківки, Ніжина та Чернігова, які розміщені для проживання  у корпусі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба».

Гарячі обіди та вечері із наданих продуктів рятувальникам готує Свято-Миколаївський Храм (настоятель отець Павло).

Вранці 9 вересня від начальника 8 державної пожежно-рятувальної частини (м.Сновськ) Романа Силенка надійшла інформація про ще одне загоряння торфовищ – поблизу Старої Рудні. Наразі там на гасінні пожежі працює місцева пожежно-рятувальна команда.

  Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply