» » Про надання одноразової матеріальної допомоги

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Україна

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

05  листопада 2019року                          м.Сновськ                                       № 128

 

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Розглянувши заяви та відповідні документи громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги, як таким, що потрапили в скрутні життєві обставини, відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням 30 сесії  міської ради 7 скликання  від 21.12.2018 року, керуючись ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в:

 

 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Глінко Олені Петрівні на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 28.10.2019 року в розмірі 2000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м. Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Кожушко Валентині Вікторівні, як такій, що поховала свого сина Кожушка Юрія Леонідовича, який помер  10.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області Компанець Надії Василівні, як такій, що поховала свого сусіда Железняка Сергія Васильовича, який  помер  10.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Чмирьовій Марині Костянтинівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 1500 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Низківка, Сновського району, Чернігівської області Моісєєвій Альоні Володимирівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 2000 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Пономаренку Володимиру Івановичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 700грн.
 7. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Радвине, Сновського району, Чернігівської області Задерій Зінаїді Олексіївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 2000 грн.
 8. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Святній Людмилі Федорівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 9. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Петруніній Світлані Олександрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування чоловіка Пушкаря Анатолія Всеволодовича в розмірі 2000 грн.
 10. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Кривенко Оксані Олександрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 11. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області Лащенку Юрію Васильовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 12. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Лосєва Слобода, Сновського району, Чернігівської області Ткач Галині Василівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування брата Довбиша Івана Васильовича в розмірі 2000 грн.
 13. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Виблову С.А.

 

Міський голова                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ