» » Про орієнтовний План роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2019 рік, коригування тарифів на водопостачання та водовідведення та низку інших рішень розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету

Про орієнтовний План роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2019 рік, коригування тарифів на водопостачання та водовідведення та низку інших рішень розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету

Вів засідання міський голова Олександр Медведьов.

З орієнтовним Планом роботи виконавчого комітету Сновської міської ради ознайомив керуючий справами(секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець.

Щодо коригування тарифів на водопостачання та водовідведення перед присутніми виступив Анатолій Дуля, директор ПрАТ «Комунальник». Він зазначив, що підвищення тарифів цілком обґрунтовано.

Олександр Медведьов повідомив, що 23 січня, в залі засідань міської ради проходили громадські слухання. Тривало бурхливе обговорення даного питання. Жителі міста Сновська висловили свої зауваження і пропозиції та отримали відповіді на всі запитання. Але ніхто із присутніх не підтримав пропозицію щодо підвищення тарифів. Тому міська рада пропонує наступне: для бюджетних організації та комерційних споживачів водопостачання – 20,33 грн. за 1 куб.м з урахуванням ПДВ, водовідведення – 45,76 за 1 куб.м з урахуванням ПДВ, а для населення тарифи поки що залишаються без змін.

Про хід виконання Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної та територіальної громади на 2018-2020 роки за підсумками роботи у 2018 році надала змістовну інформацію начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун. (Виступ додається).

Також члени виконкому розглянули ряд соціально-побутових питань. Всі рішення були прийняті майже одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply