» » Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області

Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

30 вересня 2019 року                        м. Сновськ                                         № ­­­13-39/VII

Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області

Розглянувши клопотання Сновської районної державної адміністрації Чернігівської області щодо оренди майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади; керуючись статтями 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методикою розрахунку орендної плати за майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та пропорцій її розподілу, Положенням про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженими рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24.10.2017 року №4-12/VІІІ та №2-12/VІІІ відповідно; за рекомендаціями постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила: 

  1. Передати в оренду майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади, розташоване за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області терміном на 3 місяці з 30 вересня 2019 року по 31 грудня 2019 року включно, а саме:

1.1. Частини нежитлових приміщень адміністративної будівлі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, які знаходяться на 1 та 2 поверхах, загальною площею 242,80 кв. м. (32,90% від загальної площі адмінбудівлі):

– площею 115,30 кв. м.;

– спільного користування, площею 127,50 кв. м.

1.2. Частини будівлі гаражу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, загальною площею 48,05 кв. м. (42% від загальної площі будівлі гаражу):

–  площею 25,20 кв. м.;

–  спільного користування, площею 22,85 кв. м.

  1. Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області здійснити заходи по виконанню пункту 1 даного рішення згідно чинного законодавства України.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А. та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова Виблов С.А.).

Міський голова                                                                                       О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply