» » » Про початок зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Сновської міської ради  

Про початок зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Сновської міської ради  

У К Р А Ї Н А
 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 09 квітня  2019  року                      м. Сновськ                                             № 30

Про початок зарахування дітей

до першого класу закладів загальної

середньої освіти Сновської міської ради

 

Відповідно до статті 53 Конституції України, підпунктів 1,2 пункту «а» статті Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 13 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, з метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Сновської міської ради:

 

  1. Розпочати зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Сновської міської ради з 10 квітня 2019 року.
  2. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради забезпечити виконання Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови-начальника Управління освіти Коваленко О.І.

 

 

Голова міської ради                                                                   О.О.Медведьов

Leave a Reply