» » » Про скликання тридцять четвертої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання тридцять четвертої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 квітня   2019 року                   м. Сновськ                                        №  32

 

 

Про скликання тридцять четвертої   сесії

 Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати  тридцять четверту сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 26 квітня 2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул.Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 

1.       Про затвердженняПрограмивпровадження в  Сновській ЦРЛ електронноїмедичноїінформаційноїсистеми на 2019-2020 роки.
2.       Про внесення змін та доповнень до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
3.       Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.
4.       Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
5.       Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.
6.       Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”.
7.       Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
8.       Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та порту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області.
9.       Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Городнянської міської радиГороднянського району Чернігівської області.
10.  Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду майна Сновській райдержадміністрації Чернігівської області.
11.  Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна ДЮСШСновської районної організації ВФСТ «Колос».
12.  Про безоплатну передачу об’єкта нерухомості з балансу Сновської  міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс КП «Будівництво м’ясокомбінату».
13.  Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на передачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
14.  Про надання дозволу відділу культури і туризму  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної  територіальної громади.
15.  Блок «Земельні питання».
16.  Різне.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image